Summer of Joy

Novinka
€59,90

darčeková sada XL

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Art of Soulful Living
  • V hodnote 113,90 €
  • Dodáme zadarmo do 1 - 2 pracovných dní

13 DARČEKOV PRE RADOSŤ
Naša darčeková súprava veľkosti XL s 13 luxusnými darčekmi je krásne zabalená a pripravená na darovanie. Doručíme vám ju bezplatne.

CHCETE ZISTIŤ, ČO JE VO VNÚTRI?

PRE ŠŤASTNÉ LETO
Táto limitovaná darčeková sada, zabalená v luxusnej darčekovej škatuli a pripravená na darovanie, obsahuje 13 úžasných a prekvapivých darčekov.

Obdarujte seba alebo niekoho blízkeho našou limitovanou letnou darčekovou sadou vo veľkosti xL! Táto nádherná darčeková kazeta, ktorá je k dispozícii len toto leto, obsahuje 13 úžasných výrobkov. Vo vnútri nájdete luxusné výrobky pre neho a pre ňu z celého radu našich kolekcií. Obsahuje výrobky do kúpeľa, na telo a do domácnosti a navyše exkluzívny darček vyrobený špeciálne pre túto sadu.

Táto sada je zostavená tak, aby vám pomohla venovať trochu viac pozornosti skutočnej podstate toho, kým ste po fyzickej, emocionálnej a duchovnej stránke. Pripravte sa na 13-dňovú cestu osobnej spokojnosti, na ktorej každý deň objavíte ľahko použiteľné prostriedky, metódy a postupy, ktoré vám pomôžu zmeniť váš život a privítať leto s radostným očakávaním. Táto súprava je letným ekvivalentom adventného kalendára a je ideálnym spôsobom, ako odpočítavať čas do novej práce, blížiaceho sa výročia alebo letnej dovolenky.

Každý darček v tejto darčekovej súprave sme starostlivo vybrali tak, aby ste sa cítili čo najlepšie.
 

Obsah
1x darčeková súprava The Ritual of Jing maska na ruky, 1x darčeková súprava The Ritual of Jing vankúš na spanie a telová hmla 20 ml, 1x parfum The Ritual of Mehr Parfum d'Interieur 50 ml, 1x cestovná veľkosť Soleil d'Or, 1x športový sprchový gél The Ritual of Mehr 50 ml, 1x sprchový gél The Ritual of Mehr, 1x telový krém The Ritual of Mehr 100 ml, 1x športový šampón a telové umývanie 2 v 1 70 ml, 1x športový antiperspirant v spreji 50 ml, 1x adventná mini sviečka Private Collection - Savage Garden, 1x náramky vďaky na adventné leto, 1x The Ritual of Namaste - zamatová čistiaca pena 125 ml ako darček, 1x The Ritual of Mehr - telová pena a olej 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: