Suede Vanilla Scented Candle

€37,90

luxusná vonná sviečka, 360 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

VANILKA
Sladká a lahodne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je tiež dobrý pre spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušených strukov plazivej rastliny podobnej orchidei, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý sa dnes nazýva Réunion. Jej názov pochádza zo španielskeho slova "vaina", čo znamená obal, struk, alebo malý struk.

Použitie:
Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne horela.

Táto luxusná vonná sviečka z našej súkromnej kolekcie evokuje vôňu teplej vanilky. Naša zmyselná sviečka Suede Vanilla je teplá a aromatická vôňa, ktorá sa otvára sladkou a upokojujúcou vôňou vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Poskytuje až 60 hodín horenia.

Krásna sklenená nádoba medenej farby je dokonalým doplnkom každého interiéru, či už u vás doma alebo ako darček pre niekoho iného. Po dohorení sviečky, svietnik vyčistite a použite ju na kvety, ceruzky alebo štetce.

Zloženie: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; Amyl Cinnamic Aldehyde; Ethyllinalool; Citronellol; (+)-(1S,2S,3S,5R)-2,6,6-Trimethylbicyclo[3. 1.1]Heptane-3-Spiro-1'-(Cyclohex-2'-En-4'-One); [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyclohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One ; Chromen-2-One.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: