Savage Garden Scented Candle

Novinka Iba online
€99,90

luxusná vonná sviečka, 1600 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ŠALVIA MUŠKÁTOVÁ


Šalviový olej má povzbudzujúce a regeneračné účinky.

POUŽITIE

Zažite chvíľu čistého pokoja, keď zapálite túto luxusnú sviečku z našej súkromnej kolekcie. Základom je zelený vetiver, inak známy ako „olej pokoja“. Táto sviečka vám pomôže upokojiť sa až na 120 hodín. Elegantná a lesklá nádoba zo strieborného skla má kovový, polopriehľadný povrch, ktorý vám umožní sledovať, ako sviečka vo vnútri jemne bliká. Je dokonalým doplnkom každého interiéru, či už vo vašej vlastnej domácnosti, alebo darovaná ako premyslený darček. Po spotrebovaní sviečky môžete nádobu znovu použiť ako štýlovú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Naplňte svoj domov upokojujúcou vôňou sviežich zelených tónov a bylinnej šalvie s našou luxusnou sviečkou Savage Garden.

Varovanie
Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Škodlivá pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla.  Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: vyhľadajte lekársku pomoc.  Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE: 3,7-dimetyloktán-3-ol; cineol; geranyl acetát; linalyl acetát; nerol; oktabenzón; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: