Savage Garden Fragrance Sticks Refill

Iba online
€87,50

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ŽALÚZIA GERÁNIA
Šalviový olej má stimulačné a regeneračné účinky.

NAŠE PRVÉ PERSONALIZOVANÉ VONNÉ TYČINKY

Objavte luxusnú kolekciu, ktorá vám pomôže pozdvihnúť zážitok z vône vo vašej domácnosti. S vysokokvalitnými vonnými tyčinkami v ručne vyrábaných sklenených karafy si môžete prispôsobiť svoj výber od dizajnu a farby až po vôňu.

Kúpte si karafu

Vychutnajte si osviežujúci a hrejivý vplyv Savage Garden. Táto luxusná náplň je vhodná pre našu súkromnú kolekciu a zásobník luxusných vonných tyčiniek. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie podľa svojich preferencií. 
Založené na tónoch vetiveru a pikantného citrónu a obohatené o bylinnú a upokojujúcu šalviu muškátovú.

NEBEZPEČIE. Obsahuje eukalyptol, cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, geranyl acetát, linalyl acetát, nerol, tetrametyl acetyl hydronaftalény, tetrahydrolinalool. "(E)-2-metoxy-4-(prop-1-enyl)fenol, eukalyptol, cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, geranyl acetát, linalyl acetát, nerol, tetrametyl acetylhydronaftalény, tetrahydrolinalool. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia ihneď utrite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: