Sakura Refill Hand Wash

€18,90

náplň do mydla na ruky, 600 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Použitie:
Umiestnite fľašu s prípravkom na umývanie rúk do umývadla a odstráňte pumpičku. Nakloňte otvorenú náplň smerom nadol, aby ste naplnili prázdnu fľašu.

Náhradná náplň mydla na ruky Ritual of Sakura. Umožňuje ľahko doplniť prázdnu fľašu luxusného mydla. Kombinuje organické ryžové mlieko, prírodnú zložku, ktorá vyživuje pokožku a zanecháva ju hodvábne jemnú, s kvetom čerešne, japonským symbolom čistoty.

Zloženie: Voda, laurylsíran sodný, glycerín, kokamidopropylbetaín, extrakt z kvetov Prunus Serrulata, extrakt z ryže (Oryza Sativa), PEG-4 semamid z repky olejnej, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocínamát, glyceret-2 kokoát, C12-13 alkylaktát, C12-13 alkoholy, citrát sodný, betaín, Polysorbát 20, PEG-6 kaprylové/kapricové glyceridy, chlorid sodný, parfum, benzylsalicylát, citronelol, kumarín, geraniol, hexylškoricová, linalol, benzoan sodný, sorban draselný, fenoxyetanol, metabisulfit sodný, kyselina sorbová, kyselina mliečna, kyselina citrónová.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: