Sakura Refill Hand Wash

€16,90

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Ako používať
Umiestnite fľašu na umývanie rúk do umývadla a odstráňte pumpičku. Nakloňte otvorenú náplň smerom nadol, aby ste naplnili prázdnu fľašu.

Náplň do mydla na ruky Ritual of Sakura. Umožňuje ľahko doplniť existujúcu prázdnu fľašu luxusného mydla. Kombinuje organické ryžové mlieko, prírodnú zložku, ktorá vyživuje pokožku a zanecháva ju hodvábne jemnú, s kvetom čerešne, japonským symbolom čistoty.

Zloženie: Voda, laurylsíran sodný, glycerín, kokamidopropylbetaín, extrakt z kvetov Prunus Serrulata, extrakt z ryže (Oryza Sativa), PEG-4 semamid z repky olejnej, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocínamát, glyceret-2 kokoát, C12-13 alkylaktát, C12-13 alkoholy, citrát sodný, betaín, Polysorbát 20, PEG-6 kaprylové/kapricové glyceridy, chlorid sodný, parfum, benzylsalicylát, citronelol, kumarín, geraniol, hexylškoricová, linalol, benzoan sodný, sorban draselný, fenoxyetanol, metabisulfit sodný, kyselina sorbová, kyselina mliečna, kyselina citrónová.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: