Sakura Gift Set S 22

€24,90

foaming shower gel 50 ml, scented candle 25 g, body cream 70 ml, body scrub 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů

Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Naše 4 obľúbené produkty na regeneráciu

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Vyčistite, hydratujte a nádherne prevoňajte svoju pleť s produktmi The Ritual of Sakura, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili omladení. Darčeková kazeta obsahuje náš najpredávanejší penivý sprchový gél 50 ml, vonnú sviečku 25 gr, telový krém 70 ml a peelingový krém 70 ml, všetko s luxusným čerešňovým kvetom a ryžovým mliekom. S touto obnovujúcou starostlivosťou zažijete každý deň ako nový začiatok.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gél 50ml

Foaming Shower Gel 50ml

Bohatá, upokojujúca pena s omladzujúcou a dlhotrvajúcou vôňou na príjemné a jemné čistenie. Kombinuje jemnú vôňu čerešňového kvetu a ryžového mlieka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 70 ml

Prečo je výnimočný

Úžasne bohatý telový krém kombinuje výživné ryžové mlieko a čerešňové kvety, ktoré zanechajú vašu pokožku hodvábne jemnú na dotyk.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Telový peeling

body scrub, 70 ml

Prečo je výnimočný

Tento peeling z 92 % prírodného pôvodu obsahuje veľmi jemné bambusové čiastočky, ktoré účinne pomáhajú zlepšovať žiarivosť a zdokonaľovať štruktúru vašej pokožky odstraňovaním odumretých kožných buniek a zvyšovaním obnovy pokožky.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

RYŽOVÉ MLIEKO
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.
ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Čerešňový kvet je pre Japoncov odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

4/4

Vonná sviečka

scented candle, 25 gr

Prečo je výnimočný

Založená na obnovujúcej vôni čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Sviečka môže horieť až 7 hodín.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívna sada

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Ritual of Sakura je ideálnym darčekom na obnovu pre priateľov, členov rodiny alebo ako darček pre seba. Darčekové balenie obsahuje 50 ml penivý sprchový gél, 25 g vonnú sviečku, 70 ml telový krém a 70 ml peelingový krém. Oslávte každý deň ako nový začiatok s týmito výrobkami založenými na očarujúcej vôni čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. V bezplatnej, opakovane použiteľnej, luxusnej úložnej krabici môžete dať darčekovej krabici druhý život tým, že do nej uložíte fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: