Sakura Gift Set S 22

€25,90

penivý sprchový gél 50 ml, vonná sviečka 25 g, telový krém 70 ml, telový peeling 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura
Naše 4 obľúbené produkty na regeneráciu

Čo obsahuje darčeková súprava?

Prečistite, zharmonizujte a krásne prevoňajte svoje telo aj domov produktami z rady The Ritual of Sakura, ktoré vám pomôžu sa cítiť mladšie. Táto darčeková sada obsahuje náš najpredávanejší sprchový gél 50 ml, vonnú sviečku 25 g, telový krém 70 ml a peelingový krém 70 ml, všetko s luxusným čerešňovým kvetom a ryžovým mliekom. Prežite každý deň ako nový začiatok s touto regenerujúcou starostlivosťou.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gél 50ml

Foaming Shower Gel 50ml

Bohatá, upokojujúca pena s omladzujúcou a dlhotrvajúcou vôňou na príjemné a jemné čistenie. Kombinuje jemnú vôňu čerešňového kvetu a ryžového mlieka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 70 ml

Prečo je výnimočný?

Úžasne bohatý telový krém kombinuje výživné ryžové mlieko a čerešňové kvety, ktoré zanechajú vašu pokožku hodvábne jemnú na dotyk.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Telový peeling

body scrub, 70 ml

Čím je výnimočný?

Tento peeling z 92 % prírodného pôvodu obsahuje veľmi jemné bambusové čiastočky, ktoré účinne pomáhajú zlepšiť lesk a zdokonaľovať štruktúru pokožky tým, že odstraňujú odumreté kožné bunky a zvyšujú ich obnovu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

RYŽOVÉ MLIEKO
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Čerešňový kvet je pre Japoncov odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

4/4

Vonná sviečka

scented candle, 25 g

Prečo je výnimočná?

Založená na obnovujúcej vôni čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Sviečka môže horieť až 7 hodín.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívna sada

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na obdarovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími ekologickými a sociálnymi štandardami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že balenie origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková sada The Ritual of Sakura je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako pozornosť pre seba. Darčekové balenie obsahuje 50 ml penivý sprchový gél, 25 g vonnú sviečku, 70 ml telový krém a 70 ml peelingový krém. Oslávte každý deň ako nový začiatok s týmito produktami založenými na okúzľujúcej vôni čerešňových kvetov a ryžového mlieka. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením obdarovania. V japonskej kultúre môže byť darčekové balenie rovnako dôležité ako samotný darček, ktorý je vnímaný ako forma komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Súčasťou sady je opakovane použiteľná, luxusná úložná krabica, ktorej môžete dať druhý život tým, že v nej uchováte fotografie, dopisy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: