Sakura Gift Set M 22

€39,90

sprchový gél 200 ml, sviečka 140 g, cukrový lesk na telo 125 g, telový krém 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura
Naše 4 obľúbené produkty

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Očistite, hydratujte a prevoňajte svoje telo a domov s darčekovou súpravou Rituál Sakura. Táto darčeková súprava obohatená o regeneračný čerešňový kvet a ryžové mlieko obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 140 g sviečky, 125 g telového peelingu a 100 ml telového krému, ktoré omladzujú telo a myseľ. Inšpirujú vás prežívať každý deň ako nový začiatok.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

sprchový gél

foaming shower gel, 200 ml

Bohatá, upokojujúca pena s omladzujúcou a dlhotrvajúcou vôňou na príjemné a jemné čistenie. Kombinuje jemnú vôňu čerešňového kvetu a ryžového mlieka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 100 ml

Náš najpredávanejší telový krém je vybavený špeciálnou technológiou, vďaka ktorej sa tento zamatovo bohatý krém ľahko nanáša. Vďaka vitamínu E a Centella Asiatica intenzívne vyživuje, spevňuje pokožku a zanecháva na nej jemnú vôňu čerešňových kvetov a ryžového mlieka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Cukrový telový peeling

sugar body polish, 125 g

Prebuďte svoju pokožku s naším cukrovým peelingom z 91% prírodného pôvodu. Čerešňový peeling odstraňuje suché kožné bunky a stimuluje ich obnovu. Japonské oleje vyživujú pokožku a dodávajú jej žiarivý a zdravý vzhľad.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.


RYŽOVÉ MLIEKO
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.

4/4

Vonná sviečka

scented candle, 140 g

Omlaďte svoje telo, myseľ a dušu jemnou kvetinovou vôňou čerešňových kvetov a ryžového mlieka. Sviečka vydrží svietiť až 26 hodín.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNA SADA

Ideálne na obdarovanie samého seba alebo niekoho blízkeho

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na obdarovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími ekologickými a sociálnymi štandardami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že balenie origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková sada The Ritual of Sakura je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako pozornosť pre seba. Darčekové balenie obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 140 g sviečky, 125 g telového peelingu a 100 ml telového krému. Oslávte každý deň ako nový začiatok s týmito produktami založenými na okúzľujúcej vôni čerešňových kvetov a ryžového mlieka. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením obdarovania. V japonskej kultúre môže byť darčekové balenie rovnako dôležité ako samotný darček, ktorý je vnímaný ako forma komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Súčasťou sady je opakovane použiteľná, luxusná úložná krabica, ktorej môžete dať druhý život tým, že v nej uchováte fotografie, dopisy alebo iné cenné predmety. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: