Sakura Gift Set M 22

€39,90

sprchový gél 200 ml, sviečka 140 g, cukrový lesk na telo 125 g, telový krém 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu 

Naše 4 obľúbené produkty

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Očistite, hydratujte a prevoňajte svoje telo a domov s darčekovou súpravou Rituál Sakura. Táto darčeková súprava obohatená o regeneračný čerešňový kvet a ryžové mlieko obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 140 g sviečky, 125 g telového peelingu a 100 ml telového krému, ktoré omladzujú telo a myseľ a inšpirujú vás prežívať každý deň ako nový začiatok.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

sprchový gél

foaming shower gel, 200 ml

Bohatá, upokojujúca pena s omladzujúcou a dlhotrvajúcou vôňou na príjemné a jemné čistenie. Kombinuje jemnú vôňu čerešňového kvetu a ryžového mlieka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 100 ml

Náš nejprodávanější tělový krém je vybaven speciální technologií, díky které se tento sametově bohatý krém snadno nanáší. Díky vitaminu E a Centella Asiatica intenzivně vyživuje a zpevňuje pokožku a zanechává na ní jemnou vůni třešňových květů a rýžového mléka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Cukrový telový peeling

sugar body polish, 125 gr

Prebuďte svoju pokožku s naším 91% cukrovým peelingom prírodného pôvodu. Čerešňový peeling odstraňuje suché kožné bunky a stimuluje ich obnovu. Japonské oleje vyživujú pokožku a dodávajú jej žiarivý a zdravý vzhľad.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.


RYŽOVÉ MLIEKO
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.

4/4

Vonná sviečka

scented candle, 140 gr

Omlaďte svoje telo, myseľ a dušu jemnou kvetinovou vôňou čerešňových kvetov a ryžového mlieka. Sviečka vydrží svietiť až 26 hodín.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideálne na uschovanie alebo darovanie

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Ritual of Sakura je ideálnym darčekom na obnovu pre priateľov, členov rodiny alebo ako darček pre seba. Darčekové balenie obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 140 g sviečky, 125 g telového peelingu a 100 ml telového krému. Oslávte každý deň ako nový začiatok s týmito výrobkami založenými na očarujúcej vôni čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. V bezplatnej, opakovane použiteľnej, luxusnej úložnej krabici môžete dať darčekovej krabici druhý život tým, že do nej uložíte fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: