Sakura Gift Set L 22

€49,90

mini vonné tyčinky 70 ml, sprchový gél 200 ml, telový krém 200 ml, hmla na vlasy a telo 50 ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Naše 4 opakujúce sa obľúbené položky

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Vyčistite, hydratujte a nádherne prevoňajte svoju pleť s produktmi The Ritual of Sakura, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili omladene. Darčekové balenie obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 200 ml telového krému, 50 ml hmly na vlasy a telo a 70 ml miniatúrnych vonných tyčiniek. S touto obnovujúcou kúrou zažijete každý deň ako nový začiatok.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gél

foaming shower gel, 200 ml

Bohatá, upokojujúca pena s omladzujúcou a dlhotrvajúcou vôňou na príjemné a jemné čistenie. Kombinuje jemnú vôňu čerešňového kvetu a ryžového mlieka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 200 ml

Úžasně bohatý tělový krém kombinující výživné rýžové mléko a třešňové květy zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou na dotek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Hmla na vlasy a telo

hair & body mist, 50 ml

Omlaďte svoje telo, myseľ a dušu nádhernou vôňou čerešňových kvetov a ryžového mlieka. Zloženie bez alkoholu je ideálne na použitie na citlivú pokožku a nezanecháva škvrny na textíliách.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

TŘEŠŃOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jemná vůně je nádherně uvolňující.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce jemnost a pružnost a zdravý lesk.

4/4

Mini vonné tyčinky

mini diffuser, 70 ml

Mini vonné tyčinkyNaše vonné tyčinky s vôňou čerešňových kvetov a ryžového mlieka vydávajú krásnu jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať, ale pre intenzívnejší zážitok ich môžete otočiť.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNY DARČEK

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Ritual of Sakura je ideálnym darčekom pre priateľa, člena rodiny alebo pre seba. Darčekové balenie obsahuje 200 ml sprchového gélu, 200 ml telového krému, 50 ml vlasovej a telovej hmly a 70 ml mini vonných tyčiniek. Oslávte každý deň ako nový začiatok s týmito výrobkami založenými na očarujúcej vôni čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. V bezplatnej, opakovane použiteľnej, luxusnej úložnej krabici môžete dať darčekovej krabici druhý život tým, že do nej uložíte fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: