Sakura Gift Set L 22

€49,90

mini vonné tyčinky 70 ml, sprchový gél 200 ml, telový krém 200 ml, hmla na vlasy a telo 50 ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura
Naše 4 opakujúce sa obľúbené položky

Čo obsahuje táto darčeková sada?

Vyčistite, hydratujte a nádherne prevoňajte svoju pleť s produktmi The Ritual of Sakura, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili omladene. Darčekové balenie obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 200 ml telového krému, 50 ml hmly na vlasy a telo a 70 ml miniatúrnych vonných tyčiniek. S touto regenerujúcou kúrou zažijete každý deň ako nový začiatok.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gél

foaming shower gel, 200 ml

Bohatá, upokojujúca pena s omladzujúcou a dlhotrvajúcou vôňou na príjemné a jemné čistenie. Kombinuje jemnú vôňu čerešňového kvetu a ryžového mlieka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 200 ml

Bohatý telový krém kombinujúci výživné telové mlieko a čerešňové kvety, zanechá vašu pokožku na dotyk hodvábne jemnú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Hmla na vlasy a telo

hair & body mist, 50 ml

Omlaďte svoje telo, myseľ a dušu nádhernou vôňou čerešňových kvetov a ryžového mlieka. Zloženie je bez alkoholu, preto je ideálne na použitie na citlivú pokožku a nezanecháva škvrny na textile.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.

ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

4/4

Mini vonné tyčinky

mini diffuser, 70 ml

Naše vonné tyčinky s vôňou čerešňových kvetov a ryžového mlieka uvoľňujú krásnu jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať, ale pre intenzívnejší zážitok ich môžete otočiť.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívne súpravy

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na obdarovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími ekologickými a sociálnymi štandardami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že balenie origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková sada The Ritual of Sakura je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako pozornosť pre seba. Darčekové balenie obsahuje 200 ml sprchového gélu, 200 ml telového krému, 50 ml vlasovej a telovej hmly a 70 ml mini vonných tyčiniek. Oslávte každý deň ako nový začiatok s týmito produktami založenými na okúzľujúcej vôni čerešňových kvetov a ryžového mlieka. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením obdarovania. V japonskej kultúre môže byť darčekové balenie rovnako dôležité ako samotný darček, ktorý je vnímaný ako forma komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Súčasťou sady je opakovane použiteľná, luxusná úložná krabica, ktorej môžete dať druhý život tým, že v nej uchováte fotografie, dopisy alebo iné cenné predmety. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: