Sakura Body Scrub Cream

€9,90

jemný telový peeling , 100 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

BAMBUS
Bambus symbolizuje mnohé morálne vlastnosti, ako je odhodlanie, odolnosť a húževnatosť. Bambus vyživuje pokožku a má jasnú, sviežu vôňu. Je ideálnou zložkou na exfoliáciu.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Čerešňový kvet je pre Japoncov odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná

Použitie:
Telový peeling vmasírujte do vlhkej pokožky. Opláchnite teplou vodou. Môže sa používať viac ako raz týždenne. Tip: Môžete ho použiť aj ako telovú masku. Naneste peeling a nechajte ho pôsobiť 5 minút, potom ho vmasírujte do pokožky a opláchnite.

Nový telový peelingový krém, ktorý je ideálny na cesty. Tento telový peeling z 92 % prírodného pôvodu má luxusnú perleťovú textúru pre takmer žiarivý efekt na pokožke. Obsahuje ultrajemné bambusové čiastočky, ktoré účinne pomáhajú zlepšiť žiarivosť a zdokonaliť štruktúru pokožky odstránením odumretých kožných buniek, a zvýšením obnovy kožných buniek. Keďže ide o jemný exfoliátor, možno ho používať aj častejšie počas týždňa. Krémový gélový základ perleťového telového peelingu podporuje vstrebávanie cenných účinných látok a pomáha hydratačným látkam peelingu preniknúť do pokožky hlbšie. Na záver je tento peeling obohatený o ošetrujúcu voňavú kombináciu ryžového mlieka a čerešňového kvetu - známa svojou jemnou a elegantnou vôňou.

Tento peeling s 92 % zložiek prírodného pôvodu je starostlivo vybraný tak, aby optimálne prospieval vašej pokožke. Zvyšných 8 % sú čisté a uvedomelo vyrobené laboratórne zložky, ktoré podporujú integritu a bezpečnosť našich prípravkov.

Zloženie: Vosk Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, extrakt z plodov Prunus Avium (Sweet Cherry), Oryza Sativa (ryža), syntetický fluorflogopit, oxid cíničitý, propylénglykol, kaprylový/kapricový triglycerid, kopolymér amónneho akryloyldimetyltaurátu/VP, t-butylalkohol, stearylstearát, jojobové estery, mastenec, benzylsalicylát, škoricový alkohol, citronellol, kumarín, geraniol, hexylcinnamal, linalool, alfa-izometyljonón, limonén, fenoxyetanol, sorban draselný, kyselina sorbová, metabisulfit sodný, kyselina mliečna, kyselina citrónová, citran sodný, hydroxid sodný, CI 73360 (červená 30), CI 77891 (oxid titaničitý), CI 77510 (ferrokyanid železitý).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: