Private Collection Set Precious Amber 22

€59,90

luxusné mydlo na ruky 300ml, luxusný balzam na ruky 175ml, mini luxusné vonné tyčinky 100ml, luxusný domáci parfum v spreji 500ml, mini čierne tyčinky

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

NAŠE 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE DOMÁCE PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Dodajte svojmu domovu nádych bohatstva s touto darčekovou kazetou Private Collection Precious Amber, ktorá obsahuje výber našich najlepších výrobkov pre domácnosť: miniatúrne vonné tyčinky 100 ml, prípravok na umývanie rúk 300 ml, balzam na ruky 175 ml a parfum d'interieur 500 ml.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Luxusné mydlo na ruky

luxury hand soap, 300 ml

Čím je výnimočný
Luxusný prací prostriedok na ruky s aromatickou úvodnou vôňou borievky a čerstvého kardamónu premení domáce práce na pokojnú chvíľu. Jeho korenisté srdce sa mieša s opulentným ylang ylang, po ktorom nasleduje pačuli, vetiver a bohaté jantárové tóny.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Luxusný balzam na ruky

luxury hand balm, 175 ml

Čím je výnimočný
Upokojujúci balzam na ruky z kolekcie Fresh Private. Nechajte sa rozmaznávať korenistým srdcom zmiešaným s opulentným ylang ylang, po ktorom sa pridávajú pačuli, vetiver a bohaté tóny jantáru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Mini luxusné vonné tyčinky

mini luxurious fragrance sticks, 100 ml

Čím je výnimočný
Naše vonné tyčinky Private Collection predstavujú štýlový spôsob, ako prevoňať svoj domov. Táto vôňa sa začína aromatickou vôňou borievky a sviežeho kardamónu, v korenistom srdci sa mieša s opulentným ylang ylang, po ktorom nasleduje pačuli, vetiver a bohaté jantárové tóny.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

Jantár

Jantár je skamenelá živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfumoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi.

4/4

Domáci parfum v spreji

home perfume spray, 500 ml

Čím je výnimočný
Vôňa sa otvára aromatickým borievkou a sviežim kardamónom, ktoré sa v korenistom srdci miešajú s opulentnou ylang ylang a potom sa pridajú pačuli, vetiver a bohaté tóny jantáru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše darčekovo zabalené súpravy sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami.

Táto luxusná darčeková súprava z limitovanej edície je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako pozornosť pre seba! Darčeková kazeta Private Collection Precious Amber obsahuje výber našich najlepších výrobkov pre domácnosť: mini vonné tyčinky 100 ml , prací prostriedok na ruky 300 ml, balzam na ruky 175 ml a parfum d'interieur 500 ml. Aromatický úvod s borievkou a sviežim kardamónom má korenisté srdce zmiešané s opulentným ylang ylang, po ktorom nasleduje pačuli, vetiver a bohaté jantárové tóny. Nechajte vôňu, aby premenila vaše okolie na príjemnú svätyňu. Vdýchnite bezplatnej darčekovej škatuli druhý život tým, že do nej uložíte fotografie, listy alebo iné predmety.

Zloženie

Drahocenný jantár na umývanie rúk: Chlorid sodný, extrakt z jantáru, betaín, polysorbát 20, PEG-6 kaprylové/kaprové glyceridy, PEG-4 rapesedamid, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocínamát, glyceret-2 kokoát, C12-13 alkyllaktát, C12-13 alkoholy, parfum, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citrónová, kyselina mliečna. Dikaprylkarbonát, undekán, glyceryl stearát SE, Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), panthenol, cetearet-20, dimetikón, tridekán, extrakt z jantáru, alantoín: Aqua/Water, glycerín, triheptanoín, cetearyl alkohol, dikaprylyl karbónát, undekán, glyceryl stearát SE, kaprylyl glykol, kyselina fytová, stearoyl glutamát sodný, tokoferol, pantolaktón, parfum, benzylsalicylát, kumarín, eugenol, linalool, fenoxyetanol, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citrónová, hydroxid sodný. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: