Precious Amber Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

JANTAR
Jantár je skamenená živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfémoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi prvkami.

POUŽÍVAJTE
Naplňte fľaštičku Private Collection alebo držiak Luxury Fragrance Sticks. Vložte nové tyčinky do fľaštičky s vôňou, aby sa olej vstrebal. Nechajte vôňu prirodzene naplniť váš interiér. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Premeňte svoj domov na svätyňu s luxusnou náplňou do vonných tyčiniek Private Collection Precious Amber alebo s luxusnou nádobou na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné striedať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z parfumovania, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. 
Táto vôňa s aromatickým úvodom z borievky a sviežeho kardamónu má korenisté srdce zmiešané s opulentným ylang ylang, po ktorom nasleduje pačuli, vetiver a bohaté jantárové tóny.

NEBEZPEČIE. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo povrchovou úpravou dreva. Ak sa tekutina vyleje, okamžite ju utrite. Obsahuje reakčnú hmotu 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ónu a 1-(1,2,3,4,6,7,8, 8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Linalool; kumarín; eugenol; (E)-2-metoxy-4-(prop-1-enyl)fenol. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: