Orris Mimosa Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ORRIS
Orris je mimoriadne cenná zložka, ktorá pochádza z odnoží rastliny kosatca a dozrieva tri až štyri roky. Orris má výrazný kvetinový, zelený a drevitý charakter, ktorý dodáva vôni fialovo-púdrový nádych.
 

MIMOSE
Mimóza, známa aj ako symbol jari, má kvetinovú a sviežu vôňu s púdrovými a medovými tónmi. Kvety mimózy sa pestujú najmä v Maroku, Egypte, Indii a južnom Francúzsku.

NAŠE PRVÉ PERSONALIZOVANÉ VONNÉ TYČINKY

Objavte luxusnú kolekciu, ktorá vám pomôže pozdvihnúť zážitok z vône vo vašej domácnosti. S vysokokvalitnými vonnými tyčinkami v ručne vyrábaných sklenených karafy si môžete prispôsobiť svoj výber od dizajnu a farby až po vôňu.

Kúpte si karafu

Pozvite jar do svojho domova s našou luxusnou náplňou Orris Mimosa. Táto náplň je vhodná do našej súkromnej kolekcie a zásobníka na luxusné vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné striedať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z vône, môžete tyčinky striedať častejšie podľa svojich preferencií.
Zloženie prináša zážitok skutočnej kvetinovej rafinovanosti. Čisté tóny fialky a kosatca sú povýšené výraznými akcentmi kože a silnými drevitými aspektmi.

NEBEZPEČIE. Obsahuje (E)-2-metoxy-4-(Prop-1-Enyl)fenol, etyl-linalol, alfa-izometyl-ión, kumarín, limonén, linalol, heliotropín, tetrametyl acetylhydronaftalény. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku po ruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia kvapalinu okamžite odstráňte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: