Mehr Gift Set S 22

€24,90

sprchová pena 50 ml, vonná sviečka 25 g, telový krém 70 ml, sprchový olej 75 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr

Dodanie do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

NAŠE 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE HARMONIZAČNÉ PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Prečistite, vyživte a dodajte energiu svojmu telu aj domovu s produktami z rady The Ritual of Mehr, ktoré vám poskytnú pocit životnej sily. Táto darčeková krabica obsahuje penivý sprchový gél 50 ml, sprchový olej, 75 ml, telový krém 70 ml a vonnú sviečku 25 gr s aromatickou silou cédrového dreva a sladkého pomaranča. Povzbuďte telo, myseľ i dušu touto energetizujúcou kúrou.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

sprchová pena

Foaming Shower Gel, 50 ml

Čím je výnimočný?
Bohatá, zvláčňujúca pena s energizujúcou vôňou pre príjemné a jemné umývanie. Kombinuje vlastnosti sladkého pomaranča a cédrového dreva, ktoré zlepšujú náladu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

telový krém

Body Cream,70 ml

Čím je výnimočný?
Bohatý a výživný krém kombinuje blahodarný sladký pomaranč a cédrové drevo, ktoré zanechajú vašu pokožku hodvábne jemnú na dotyk.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

sprchový olej

Shower Oil, 75 ml

Pri kontakte s vodou sa výrobok premení na hodvábne jemnú penu, ktorá pokožku hydratuje, zanecháva ju hebkú a vláčnu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SLADKÝ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zdvihne náladu a dodá energiu.

CÉDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo i myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédra má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže prežiariť a povzbudiť vašu dušu.

4/4

vonná sviečka

Scented Candle, 25 g

Čím je výnimočná?
Táto vonná sviečka, obohatená o povzbudzujúcu vôňu sladkého pomaranča a cédrového dreva, doplnená o nádych korenia, vám poskytne až 7 hodín horenia.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exklukzívne sady

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Ritual of Mehr je ideálnym darčekom pre priateľa, člena rodiny alebo pre seba. Kolekcia Ritual of Mehr bola vytvorená na povzbudenie tela, mysle a duše. Každý výrobok z tejto kolekcie, naplnený povzbudzujúcim sladkým pomarančom a cédrovým drevom, vám zlepší náladu a naplní vaše srdce šťastím. Darčekové balenie obsahuje 50 ml sprchovú penu, 25 g vonnú sviečku, 70 ml telový krém a 75 ml sprchový olej. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, ktorý sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Súčasťou súpravy je luxusná úložná krabica na opakované použitie, ktorej môžete dať druhý život a uložiť do nej fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: