Mehr Gift Set M 22

€39,90

penivý sprchový gél 200ml, telový krém 100ml, telový peeling 125g, parfum d'interieur 250ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr
Naše 4 obľúbené energizujúce produkty

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Očistite, vyživte a dodajte energiu svojmu telu, mysli a duši pomocou produktov The Ritual of Mehr. Táto darčeková kazeta s povzbudzujúcou silou cédrového dreva a sladkého pomaranča obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 100 ml telového krému, 125 g telového peelingu a 250 ml parfumu d'interieur, ktoré vám dodajú energiu na celý deň.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 200 ml

Prečo je výnimočný?
Bohatá, upokojujúca pena s energizujúcou vôňou pre príjemné a jemné čistenie. Kombinuje vlastnosti sladkého pomaranča a cédrového dreva, ktoré zlepšujú náladu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 100 ml

Prečo je výnimočný?
Bohatý a výživný krém kombinujúci výživný sladký pomaranč a cédrové drevo zanechá vašu pokožku hodvábne jemnú na dotyk.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Telový peeling

body scrub, 125 gr

Prečo je výnimočný?
Energizujúci a exfoliačný účinok pre hladší vzhľad a pocit. Obohatený o 92,6 % zložiek prírodného pôvodu, bohaté oleje, cukor a aktívne čiastočky kôry sladkého pomaranča.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SLADKÝ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zdvihne náladu a dodá energiu.

CÉDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo i myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédra má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže prežiariť a povzbudiť vašu dušu.

4/4

Domáci parfumový sprej

home perfume spray, 250 ml

Prečo je výnimočný?
Vytvorte si doma jedinečnú vôňu s krásnymi energizujúcimi zložkami sladkého pomaranča a cédrového dreva. Stačí jeden nástrek a kedykoľvek vytvoríte sofistikovanú atmosféru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívne súpravy

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková sada The Ritual of Mehr je dokonalým darčekom pre priateľa, člena rodiny alebo ako pozornosť pre seba. Kolekcia The Ritual of Mehr bola vytvorená na povzbudenie tela, mysle i duše. Každý výrobok z tejto kolekcie, naplnený povzbudzujúcim sladkým pomarančom a cédrovým drevom, vám zlepší náladu a naplní vaše srdce šťastím. Darčekový box obsahuje penový sprchový gél 200 ml, telový krém 100 ml, telový peeling 125 g a domáci parfum v spreji 250 ml. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením obdarovávania. V japonskej kultúre môže byť darčekové balenie rovnako dôležité ako samotný darček, ktorý je vnímaný ako forma komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Súčasťou sady je opakovane použiteľná, luxusná úložná krabica, ktorej môžete dať druhý život tým, že v nej uchováte fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: