Mehr Gift Set M 22

€39,90

pěnivý sprchový gel 200ml, tělový krém 100ml, tělový peeling 125g, parfém d'interieur 250ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov cez e-mail

Naše 4 energizujúce obľúbené produkty

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Očistite, vyživte a dodajte energiu svojmu telu, mysli a duši pomocou produktov The Ritual of Mehr. Táto darčeková kazeta s povzbudzujúcou silou cédrového dreva a sladkého pomaranča obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 100 ml telového krému, 125 g telového peelingu a 250 ml parfumu d'interieur, ktoré vám dodajú energiu na celý deň.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 200 ml

Prečo je výnimočný
Bohatá, upokojujúca pena s energizujúcou vôňou pre príjemné a jemné čistenie. Kombinuje vlastnosti sladkého pomaranča a cédrového dreva, ktoré zlepšujú náladu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 100 ml

Prečo je výnimočný
Bohatý a výživný krém kombinujúci výživný sladký pomaranč a cédrové drevo zanechá vašu pokožku hodvábne jemnú na dotyk.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Telový peeling

body scrub, 125 gr

Prečo je výnimočný
Energizujúci a exfoliačný účinok pre hladší vzhľad a pocit. Obohatený o 92,6 % zložiek prírodného pôvodu, bohaté oleje, cukor a aktívne čiastočky kôry sladkého pomaranča.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SLADKÁ ORANŽOVÁ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zlepší náladu a dodá energiu.

CEDARWOOD
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo a myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédrového dreva má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže rozjasniť a pozdvihnúť dušu.

4/4

Domáci parfumový sprej

home perfume spray, 250 ml

Prečo je výnimočný
Vytvorte si doma jedinečnú vôňu s krásnymi energizujúcimi zložkami sladkého pomaranča a cédrového dreva. Stačí jeden nástrek a kedykoľvek vytvoríte sofistikovanú atmosféru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívne súpravy

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Ritual of Mehr je ideálnym darčekom pre priateľa, člena rodiny alebo pre seba. Kolekcia Ritual of Mehr bola vytvorená na povzbudenie tela, mysle a duše. Každý výrobok z tejto kolekcie, naplnený povznášajúcim sladkým pomarančom a cédrovým drevom, vám zlepší náladu a naplní vaše srdce šťastím. Darčeková kazeta obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 100 ml telového krému, 125 g telového peelingu a 250 ml parfumu d'interieur. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. V bezplatnej, opakovane použiteľnej, luxusnej úložnej krabici môžete dať darčekovej krabici druhý život a uložiť do nej fotografie, listy alebo iné cenné predmety.
Fľašu s prípravkom na umývanie rúk vložte do umývadla a vyberte pumpičku. Nakloňte otvorenú plniacu fľašu smerom nadol a naplňte prázdnu nádobu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: