M’Gouna Home Perfume

€27,50

domáci parfum v spreji, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
M´Gouna
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

RUŽA DAMAŠSKÁ
Ruža ako symbol krásy a čistoty fascinuje ľudstvo už od roku 4000 pred Kristom. Je známa ako kráľovná kvetov a je jednou z najkrajších a najvšestrannejších zložiek parfumov. Jej vône sa pohybujú od sviežich, orosených a petrolejových až po bohaté, nektárové a medové. Marocká damaská ruža s korenistými kvetinovými tónmi sa pestuje v oblasti Dades v Kelaat M'Gouna, historickom sídle pestovania ruží.
 

OPUNCIA
Opunciový olej, označovaný aj ako olej z barbarských fíg alebo olej z indických fíg, pochádza z krásnej opuncie, ktorá patrí do čeľade kaktusovitých. Všestrannosť opuncie je skutočne mimoriadna, má jedinečnú vôňu, ktorá je ovocná, ale nie sladká, a už stáročia sa používa na liečebné a kulinárske účely. El Hindia, ako sa nazýva v jazyku Darija, sa hojne konzumuje ako osviežujúce občerstvenie počas horúcich letných mesiacov. V poslednom čase sa olej zo semien opuncie stal populárnym v kozmetike. Toto púštne ovocie, symbol nádeje a vytrvalosti v drsných podmienkach, má výnimočne vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín, omega-6 a -9, a prírodného antioxidantu vitamínu E.

POUŽITIE
Otáčaním otvorte trysku. Striekajte smerom od tváre a tela. Nádobku držte vo zvislej polohe a krúživými pohybmi striekajte do voľného priestoru okolo seba. Opätovným otočením trysky ju zatvorte. Držte vo vzpriamenej polohe.

Vonné vlastnosti tohto domáceho parfumu vám môžu poskytnúť nečakaný únik už po jednom streknutí. Vôňa evokujúca zlaté odtiene púštnej krajiny, pretkané tónmi jemnej ružovej a šťavnatého ovocia. Vôňa, ktorá vyzýva k radosti a vyžaruje žiarivosť - otvára sa sviežimi zelenými ovocnými tónmi pripomínajúcimi pichľavé hrušky, ktoré obklopujú zmyselné srdce damašskej ruže. Základ zaokrúhľujú jemné aspekty kože, bieleho pižma a teplých tónov santalového dreva.  Objednávajte teraz v oficiálnom online obchode.

VAROVANIE

Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obal alebo etiketu výrobku majte poruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu.

Obsahuje: Ethyl linalool, Hydroxycitronellal, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Linalool, Citronellol, Isoeugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: