M’Gouna Fragrance Sticks

€29,90

vonné tyčinky, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
M´Gouna

RUŽA DAMAŠSKÁ
Ruža ako symbol krásy a čistoty fascinuje ľudstvo už od roku 4000 pred Kristom. Je známa ako kráľovná kvetov a je jednou z najkrajších a najvšestrannejších zložiek parfumov. Jej vône sa pohybujú od sviežich, orosených a petrolejových až po bohaté, nektárové a medové. Marocká damaská ruža s korenistými kvetinovými tónmi sa pestuje v oblasti Dades v Kelaat M'Gouna, historickom sídle pestovania ruží.
 

OPUNCIE
Olej z opuncie, označovaný aj ako olej z barbarských fíg alebo olej z indických fíg, pochádza z krásnej opuncie, ktorá patrí do čeľade kaktusovitých. Všestrannosť opuncie je skutočne mimoriadna, má jedinečnú vôňu, ktorá je ovocná, ale nie sladká, a už stáročia sa používa na liečebné a kulinárske účely. El Hindia, ako sa nazýva v jazyku Darija, sa hojne konzumuje ako osviežujúce občerstvenie počas horúcich letných mesiacov. V poslednom čase sa olej zo semien opuncie stal populárnym v kozmetike. Toto púštne ovocie, symbol nádeje a vytrvalosti v drsných podmienkach, má výnimočne vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín, omega-6 a -9, a prírodného antioxidantu vitamínu E.

POUŽITIE
Priložené trstiny vložte do fľaštičky s vôňou, aby absorbovali olej. Vôňa sa potom prirodzene vyparí a naplní miestnosť, čím vytvorí jemnú vôňu vo vašej domácnosti. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Predstavte si zlaté odtiene púštnej krajiny, ktoré sa striedajú s jemnými ružovými tónmi a šťavnatým ovocím, a vdýchnite vôňu našich luxusných z 90% príprodných vonných tyčiniek M´Gouna, zložené z damašskej ruže a opuncie.. Táto vôňa vyzýva k radosti a vyžaruje žiarivosť - otvára sa sviežimi zelenými a ovocnými tónmi pripomínajúcimi opunciu. Jej zmyselné srdce marockej ruže sa snúbi s návykovými medovými tónmi, ktoré završuje základ z mäkkých aspektov kože, bieleho pižma a teplých tónov santalového dreva.

Trstinové difuzéry nie je potrebné otáčať; ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako chcete. Jedna fľaštička vydrží až 3 mesiace.

Poznámka: častým otáčaním tyčiniek sa olej rýchlejšie spotrebuje.
Tip: V prípade, že sa vám podarilo tyčinku namazať, môžete ju použiť na ďalšie použitie: pre menšie miestnosti alebo pre dlhšie trvajúci olej nepoužívajte celú priložené tyčinky. Kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

VAROVANIE

Obsahuje (E)-2-metoxy-4-(prop-1-enyl)fenol, tetrametyl acetylkahydronaftalény, etyllinalool, metylén difenylmetylpropanal, citronellol, limonén, geraniol, hydroxycitronellal, linalool, heliotropín. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Pre prípad lekárskej pohotovosti majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte vo vyplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Obsah/kontajner odneste na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: