M’Gouna Eau de Parfum W 50ml

€44,90

parfumovaná voda, 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
M´Gouna
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

RUŽA DAMAŠSKÁ
Ruža ako symbol krásy a čistoty fascinuje ľudstvo už od roku 4000 pred Kristom. Je známa ako kráľovná kvetov a je jednou z najkrajších a najvšestrannejších zložiek parfumov. Jej vône sa pohybujú od sviežich, orosených a petrolejových až po bohaté, nektárové a medové. Marocká damaská ruža s korenistými kvetinovými tónmi sa pestuje v oblasti Dades v Kelaat M'Gouna, historickom sídle pestovania ruží.
 

OPUNCIA
Opunciový olej, označovaný aj ako olej z barbarských fíg alebo olej z indických fíg, pochádza z krásnej opuncie, ktorá patrí do čeľade kaktusovitých. Všestrannosť opuncie je skutočne mimoriadna, má jedinečnú vôňu, ktorá je ovocná, ale nie sladká, a už stáročia sa používa na liečebné a kulinárske účely. El Hindia, ako sa nazýva v jazyku Darija, sa hojne konzumuje ako osviežujúce občerstvenie počas horúcich letných mesiacov. V poslednom čase sa olej zo semien opuncie stal populárnym v kozmetike. Toto púštne ovocie, symbol nádeje a vytrvalosti v drsných podmienkach, má výnimočne vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín, omega-6 a -9, a prírodného antioxidantu vitamínu E.

POUŽITIE
Rozotrite na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Zelené zákruty rieky M'Goun sa tu krútia v rokline, ktorú z oboch strán lemujú žiarivo ružové ruže a sýtozelené listy. Táto kvetinová vôňa hýri farebnými okvetnými lístkami ruží, zvýraznenými kontrastnými šťavnatými tónmi a hrejivou textúrou kože. Kompozícia sa otvára ovocnými aspektmi klementínky a rozkvitá srdcom sladkých, kandizovaných okvetných lístkov damašskej ruže, než sa rozpustí do zmyselných krémových textúr machu a mäkkej kože.

Zloženie

Alkohol denát, parfum/voňavka, voda/voda, benzyl salicylát, limonén, geraniol, citronellol, linalool, alfa-izometyl ión, citral, kumarín, benzylalkohol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: