M’Gouna Garden Candle

€40,90

záhradná sviečka, 600 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
M´Gouna

RUŽA DAMAŠSKÁ
Ruža ako symbol krásy a čistoty fascinuje ľudstvo už od roku 4000 pred Kristom. Je známa ako kráľovná kvetov a je jednou z najkrajších a najvšestrannejších zložiek parfumov. Jej vône sa pohybujú od sviežich, orosených a petrolejových až po bohaté, nektárové a medové. Marocká damaská ruža s korenistými kvetinovými tónmi sa pestuje v oblasti Dades v Kelaat M'Gouna, historickom sídle pestovania ruží.
 

OPUNCIA
Opunciový olej, označovaný aj ako olej z barbarských fíg alebo olej z indických fíg, pochádza z krásnej opuncie, ktorá patrí do čeľade kaktusovitých. Všestrannosť opuncie je skutočne mimoriadna, má jedinečnú vôňu, ktorá je ovocná, ale nie sladká, a už stáročia sa používa na liečebné a kulinárske účely. El Hindia, ako sa nazýva v jazyku Darija, sa hojne konzumuje ako osviežujúce občerstvenie počas horúcich letných mesiacov. V poslednom čase sa olej zo semien opuncie stal populárnym v kozmetike. Toto púštne ovocie, symbol nádeje a vytrvalosti v drsných podmienkach, má výnimočne vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín, omega-6 a -9, a prírodného antioxidantu vitamínu E.

POUŽITIE
Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva rovnomerne roztopila. Ak ak vietor sfúkne jeden z knôtov, znovu ju zapáľte, aby horela rovnomerne. Prázdnu nádobu od sviečky opätovne použite ako hrniec.

Táto vonná záhradná sviečka je špeciálne navrhnutá do exteriéru. Je naplnená sviežimi zelenými a ovocnými tónmi pripomínajúcimi opunciu, ktoré obklopujú srdce z damašskej ruže s medovými tónmi. Základ zaoblený jemnými aspektmi kože, bieleho pižma a teplých tónov santalového dreva môže vďaka svojim transportným vlastnostiam poskytnúť nečakaný únik. Použite túto prírodne voňajúcu sviečku vonku a obklopte sa vôňou pripomínajúcou marocké Údolie ruží až na +/- 35 hodín.  Objednávajte teraz v oficiálnom online obchode.

Zloženie

Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One, Ethyllinalool, Geraniol, Linalool, Citronellol, α-Methyl-1,3-Benzodioxole-5-Propionaldehyde, (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl) Phenol, 7-Hydroxycitronellal. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: