Love - Scented Candle

Iba online
€24,50

vonná sviečka, 290 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Love

JAZMÍN
Znamená oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Pomáha vám relaxovať a jeho vôňa dodáva pocit pokoja.

DIVOKÁ RUŽA
Je symbolom lásky a romantiky, zároveň jednou z najstarších a najdôležitejších zložiek kozmetiky. Pripisujú sa jej upokojujúce vlastnosti.

Použitie:

Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne horela.

Prilákajte lásku alebo sa o ňu podeľte sviečkou vône divokej ruže a jazmínu. Kvet jazmínu je aromatický a exotický, ale aj sladký a intenzívny. Táto vôňa v kombinácii s ružou, symbolom lásky, naplní váš priestor sladkou a jemnou kvetinovou vôňou.

Táto limitovaná edícia vonných sviečok má jedinečný dizajn vo vysoko lesklej, metalickej ružovej farbe - určite bude úžasným a slávnostným doplnkom každej miestnosti.

Doba horenia je až 50 hodín. Na báze prírodného repkového vosku.

Ak ste fanúšikom Fleurs de l'Himalaya, pravdepodobne si zamilujete aj túto limitovanú edíciu.

Upozornenie!

Pred zapálením sviečku vyberte z krabičky a umiestnite na stabilný žiaruvzdorný povrch. Chráňte pred prievanom. Pred každým zapálením zastrihnite knôt na 0,5 cm. Všetky predmety, vrátane zápaliek a odrezkov knôtu, uchovávajte mimo dosahu vosku. Sviečku nenechávajte horieť dlhšie ako 3-4 hodiny v kuse. Pred každým opätovným zapálením nechajte sviečku vychladnúť. Sviečku prestaňte zapaľovať, keď na nej zostane 0,5 cm/0,2 palca nerozpusteného vosku. Použitie sviečok je výhradne na vlastné nebezpečenstvo. Nedodržanie týchto pokynov môže mať za následok zranenie osôb a/alebo poškodenie majetku.

WARNING. Contains Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-onem, Hexyl Salicylate, 2,2,6-Trimethyl-α-pro-pylcyclohexanepropanol. May cause an allergic skin reaction.  Toxic to aquatic life with long lasting effects. Avoid release to the environment. IF ON SKIN: Wash with plenty of water/soap. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice/attention. Dispose of contents/container to the hazardous waste collection point.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: