Love - Scented Candle #

Iba online
€24,50

vonná sviečka, 290 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Love
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov cez email

Jasmine
Jasmín je oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Pomáha vám relaxovať a jej vôňa dodáva vášmu životu pocit pokoja.

Divoká ruža
Divoká ruža je symbolom lásky a romantiky a zároveň jednou z najstarších a najdôležitejších zložiek kozmetiky. Pripisujú sa mu upokojujúce a upokojujúce vlastnosti.

Ako používať

Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne horela.

Prilákajte lásku alebo sa o ňu podeľte s touto sviečkou s vôňou divokej ruže a jazmínu. Kvet jazmínu je aromatický a exotický, ale aj sladký a intenzívny. Táto vôňa v kombinácii s ružou, symbolom lásky, naplní váš priestor sladkou a jemnou kvetinovou vôňou.

Táto limitovaná edícia vonných sviečok má jedinečný dizajn vo vysoko lesklej, metalickej ružovej farbe - určite bude úžasným a slávnostným doplnkom každej miestnosti.

Doba horenia: až 50 hodín. Na báze prírodného repkového vosku.

Ak ste fanúšikom Fleurs de l'Himalaya, pravdepodobne si zamilujete aj túto limitovanú edíciu.

WARNING. Contains Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-onem, Hexyl Salicylate, 2,2,6-Trimethyl-α-pro-pylcyclohexanepropanol. May cause an allergic skin reaction.  Toxic to aquatic life with long lasting effects. Avoid release to the environment. IF ON SKIN: Wash with plenty of water/soap. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice/attention. Dispose of contents/container to the hazardous waste collection point.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: