Love Gift Set

Iba online
€42,90

sprchový gél 200ml, telový krém 220ml, vonná sviečka 290gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Love

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov cez email

Naše 3 limitované edície

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Táto darčeková kazeta pre vás alebo niekoho, koho máte radi, obsahuje starostlivosť o seba s luxusným telovým krémom, bohatou sprchovou penou a vonnou sviečkou. Každý výrobok je obohatený o lásku podporujúcu silu divokej ruže a jazmínu, ktoré upokojujú a uvoľňujú telo a myseľ.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 200 ml

Táto bohatá, upokojujúca pena s nezabudnuteľnou a luxusnou kvetinovou vôňou čistí pokožku a zanecháva ju prevoňanú divokou ružou a jazmínom.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 220 ml

Vyživujte svoju pokožku týmto luxusným telovým krémom z limitovanej edície. Jasmín obohatený o láskyplné zložky pomáha relaxovať a je vhodný pre všetky typy pleti. Zatiaľ čo divoká ruža má upokojujúce a upokojujúce vlastnosti.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Vonná sviečka

scented candle, 290 gr

Prevoňajte svoje okolie upokojujúcimi, relaxačnými a láskyplnými zložkami jazmínu a divokej ruže.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
4/4

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívne súpravy

Ideálne na darovanie

Naše udržateľné darčekové sady sa dajú opätovne použiť ako luxusné úložné boxy - ideálne na ukladanie fotografií, listov alebo iných predmetov. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami.

S touto exkluzívnou darčekovou sadou môžete prilákať lásku alebo ju darovať ako darček. Obklopte sa exotickou a zároveň jemnou kvetinovou vôňou, ktorá vám poskytne nezabudnuteľný a luxusný zážitok doma aj v kúpeľni. Táto limitovaná edícia darčekov obsahuje luxusný telový krém, bohatú sprchovú penu a vonnú sviečku - všetko naplnené láskyplnou silou divokej ruže a jazmínu. Jasmín pomáha relaxovať a je vhodný pre všetky typy pleti. Divoká ruža má zjemňujúce a upokojujúce účinky.

Naše darčekové sady z limitovanej edície Sustainable Love sa dajú opätovne použiť ako luxusné úložné boxy - ideálne na uloženie fotografií, listov alebo iných predmetov.

Ak ste fanúšikom Fleurs de l'Himalaya, pravdepodobne si zamilujete aj túto limitovanú sadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: