Love - Fragrance Sticks

Iba online
€29,50

vonné tyčinky, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Love

JAZMÍN
Znamená oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Pomáha vám relaxovať a jeho vôňa dodáva pocit pokoja.

DIVOKÁ RUŽA
Je symbolom lásky a romantiky, zároveň jednou z najstarších a najdôležitejších zložiek kozmetiky. Pripisujú sa jej upokojujúce vlastnosti.

Použitie:

Vložte tyčinky do fľaše. Na dosiahnutie intenzívneho zážitku z vône ich nie je potrebné obracať, hoci sa to odporúča, ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku. Ich otáčanie môže ovplyvniť ich životnosť. Ak sa dotknete kvapaliny, umyte si ruky vodou a mydlom.

Vonné tyčinky Love sú prirodzeným a štýlovým spôsobom, ako krásne prevoňať svoj domov vôňou lásky. Po vložení tyčiniek do fľaštičky jemne prevoňajú miestnosť kyticou bielych kvetov jazmínu a divokej ruže, ktorá vydrží približne tri mesiace. Kvet jazmínu je aromatický a exotický, ale aj sladký a opojný. Táto vôňa v kombinácii s ružou, symbolom lásky, prevonia váš priestor sladkou a jemnou kvetinovou vôňou.

Naša limitovaná edícia vonných tyčiniek má jedinečný rebrovaný dizajn v metalickej ružovej farbe s vysokým leskom - určite bude úžasným a slávnostným doplnkom každej miestnosti.

Ak ste fanúšikom vône Fleurs de l'Himalaya, pravdepodobne si zamilujete aj túto limitovanú edíciu.

NEBEZPEČENSTVO. Obsahuje tetrametyl acetylcyklohexydronaftalény, 4-terc-butylcyklohexylacetát, hexyl salicylát, trimetylpropylcyklohexanpropanol, trans-ružový ketón-3 (trans-delta-damaskón). Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevom. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: