Karma Sun Protection Milky Spray 50 #

€18,90

mlieko v spreji na opaľovanie SPF 50, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.
 

GINKGO BILOBA
Ginkgo biloba je jediný zachovaný primitívny druh rastliny, ktorý existoval pred 200 miliónmi rokov. Listy a semená Ginkgo Biloba sa používajú v čínskej medicíne.

Ako používať
 

Aplikujte pred opaľovaním. Opakujte po plávaní, nadmernom potení a dlhšom pobyte na slnku.

Mliečny opaľovací krém v spreji, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky a chráni ju pred predčasným starnutím vplyvom UVA a UVB žiarenia. Vysoko účinný ochranný systém obsahujúci prírodný antioxidant biely čaj, vitamín E a ginkgo biloba. Vodotesnosť.

Zloženie

Aqua/Water, Octocrylene, Glycerin, Alcohol Denat., C12-15 alkylbenzoát, butylmetoxydibenzoylmetán, etylhexylsalicylát, kokokaprilát/kaprát, dietylaminohydroxybenzoylhexylbenzoát, triakontanyl PVP, kopolymér VP/Hexadecén, kyselina fenylbenzimidazol-sulfónová, Ethylhexyl triazón, dibutyl adipát, dietylhexyl butamido triazón, tokoferyl acetát, parfum/voňavka, bis-etylhexylhexylfenol metoxyfenyl triazin, mikrokryštalická celulóza, kaprylyl glykol, Hydroxid sodný, pantenol, akryláty/C10-30 alkyl-akrylátový krížový polymér, galaktoarabinan, EDTA dynódium, celulózová guma, benzylsalicylát, limonén, linalool, benzylalkohol, hexyl-cinnamal, kyselina kaprylhydroxámová, Fenylacetaldehyd, butylénglykol, alfa-izometyl iónón, kyselina citrónová, citronelol, xantánová guma, extrakt z listov Ginkgo Biloba, citral, extrakt z listov Camellia Sinensis, sorban draselný, kyselina sorbová.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: