Karma Sun Protection Milky Spray 30 #

€18,90

milk spray for sunbathing SPF 30, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.
 

GINKGO BILOBA
Ginkgo biloba je jediný zachovaný primitívny druh rastliny, ktorý existoval pred 200 miliónmi rokov. Listy a semená Ginkgo Biloba sa používajú v čínskej medicíne.

Ako používať
 

Aplikujte pred opaľovaním. Opakujte po plávaní, nadmernom potení a dlhšom pobyte na slnku.

Mliečny opaľovací krém v spreji, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky a chráni ju pred predčasným starnutím vplyvom UVA a UVB žiarenia. Vysoko účinný ochranný systém obsahujúci prírodný antioxidant biely čaj, vitamín E a ginkgo biloba. Vodotesnosť.

Zloženie

Aqua/Water, Octocrylene, Alcohol Denat., Glycerín, C12-15 alkylbenzoát, butylmetoxydibenzoylmetán, etylhexylsalicylát, dikapryléter, triakontanyl PVP, kopolymér VP/Hexadecén, kyselina fenylbenzimidazolsulfónová, Ethylhexyl triazón, tokoferyl acetát, parfum/voňavka, mikrokryštalická celulóza, kaprylyl glykol, hydroxid sodný, pantenol, galaktoarabinan, akryláty/C10-30 alkyl akrylátový krížový polymér, EDTA dynódium, etylhexylglycerín, celulózová guma, benzylsalicylát, limonén, linalool, benzylalkohol, karbomér, hexylcinnamal, xantánová guma, fenylacetaldehyd, butylénglykol, alfa-izometyl iónón, kyselina citrónová, citronelol, extrakt z listov Ginkgo Biloba, citral, extrakt z listov Camellia Sinensis, tokoferol, sorban draselný, kyselina sorbová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: