Karma Sun Protection Milky Spray 20 #

€18,90

mlieko v spreji na opaľovanie SPF 20, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.
 

GINKGO BILOBA
Ginkgo biloba je jediným přeživším primitivním druhem rostliny, který existoval před 200 miliony let. Listy a semena Ginkgo Biloba se používají v čínské medicíně.

Ako používať 
Aplikujte pred opaľovaním. Opakujte po plávaní, nadmernom potení a dlhšom pobyte na slnku.

Mliečny opaľovací krém v spreji, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky a chráni ju pred predčasným starnutím vplyvom UVA a UVB žiarenia. Vysoko účinný ochranný systém obsahujúci prírodný antioxidant biely čaj, vitamín E a ginkgo biloba. Vodotesnosť.

Zloženie

AKVA/VODA, C12-15 ALKYLBENZOÁT, OKTOKRYLEN, HOMOSALÁT, ETYLHEXYLSALICYLÁT, GLYCERÍN, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, KAPRYLOVÝ/KAPRICOVÝ TRIGLYCERID, POLYESTER-5, PARFUM/VOŇAVKA, EXTRAKT Z LISTOV KAMÉLIE SINENSIS (BIELY ČAJ), EXTRAKT Z LISTOV GINKGO BILOBA, SACHARÓZA LAURÁT, PANTENOL, HYDROXYACETOFENÓN, STEARÁT SACHARÓZY, KAPRYLYL GLYKOL, 1,2-HEXÁNDIOL, TOKOFERYLACETÁT, BENZYLSALICYLÁT, BUTYLFENYLMETYLPROPIONAL, LIMONÉN, BUTYLÉNGLYKOL, LINALOL, HEXYLCINNAMAL, PALMITÁT SACHARÓZY, CITRONELOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRAL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, FENOXYETANOL, ETYLHEXYLGLYCERÍN 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: