Karma Gift Set S 22

€24,90

sprchový gél 50ml, telové mlieko 70ml, jemný telový peeling 70ml, telový olej 30ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

NAŠE 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE HARMONIZAČNÉ PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Vyčistite, ošetrite a prevoňajte svoju pleť a dodajte jej krásny lesk pomocou rituálu Karma. V darčekovej kazete nájdete penivý sprchový gél 50 ml, telové mlieko 70 ml, telový peeling 70 ml a telový lesklý olej 30 ml. S upokojujúcim a ošetrujúcim lotosovým kvetom a bielym čajom urobte svojej pleti dobre a dobro sa vám dostane do cesty.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 50 ml

Čím je výnimočný?
Unikátna technológia zloženia, ktorá premieňa voňavý gél na výživnú, bohatú penu obohatenú o lotos a biely čaj. Ideálny na jemné čistenie tela.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 70 ml

Čím je výnimočný?
Telové mlieko Ritual of Karma s 95 % prírodných zložiek je ideálny 24-hodinový hydratačný krém na použitie v teplejšom počasí. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nie je lepkavý na dotyk. Obsahuje upokojujúci a vyživujúci lotosový a biely čaj.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Telový peeling

body scrub, 70 ml

Čím je výnimočný?
Je špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku a obsahuje 94 % zložiek prírodného pôvodu, veľmi jemné bambusové častice a kaolínový íl. Odstraňuje odumreté kožné bunky, absorbuje nečistoty a hydratuje pokožku.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SVÄTÝ LOTOS
Svätý lotos je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.

4/4

Telový olej

body oil, 30 ml

Čím je výnimočný?
S drobnými trblietavými minerálnymi čiastočkami, bielym lotosom, bielym čajom a komplexom aktivátora opálenia. Pre pokožku, ktorá je na dotyk sýta a vyzerá ako opálená.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Ritual of Karma, inšpirovaná pozitívnym prístupom a láskavosťou, je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo pre seba. Zažite dokonalý letný pocit počas celého roka s týmito upokojujúcimi produktmi založenými na kvetinovej vôni lotosového kvetu a bieleho čaju. Darčekové balenie obsahuje penivý sprchový gél 50 ml, telové mlieko 70 ml, telový peeling 70 ml a telový lesklý olej 30 ml. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. V bezplatnej, opakovane použiteľnej, luxusnej úložnej škatuli môžete dať darčeku druhý život a uložiť do nej fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: