Karma Gift Set M 22

€39,90

sprchový gél 200ml, parfum d'interieur 250ml, telový krém 100ml, telový peeling 125g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
NAŠE 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE HARMONIZAČNÉ PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Očistite, ošetrite a prevoňajte svoje telo a domov produktmi Rituál Karma. Darčeková kazeta obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 250 ml parfumu d'interieur, 100 ml telového krému a 125 g telového peelingu. Urobte svojej pleti dobre s upokojujúcim a ošetrujúcim lotosovým kvetom a bielym čajom.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 200 ml

Čím je výnimočný?
Krásne bohatá sprchová pena, ktorá do vašej rannej rutiny vnesie nádych luxusu. Doprajte si pocit leta po celý rok so sladkou kvetinovou vôňou bieleho lotosu a čaju.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 100 ml

Čím je výnimočný?
Bohatý a výživný krém kombinujúci výživný biely lotos a biely čaj zanechá vašu pokožku hodvábne jemnú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Telový peeling

body scrub, 125 g

Čím je výnimočný?
Tento 94% soľný peeling s prírodným zložením kombinuje bohaté oleje a morské minerály pre výnimočne jemnú pokožku. Soľ pomáha podporovať zdravú pokožku, obnoviť kožné bunky a pôsobí aj detoxikačne a zmäkčujúco.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

LOTOS
Symbolom čistoty, krásy a múdrosti. Je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly.

4/4

Interiérový parfum

home perfume, 250 ml

Čím je výnimočný?
Vytvorte si doma jedinečný aromatický pocit s upokojujúcimi zložkami bieleho lotosu a bieleho čaju. Stačí jedno streknutie, aby ste kedykoľvek vytvorili sofistikovanú atmosféru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na obdarovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími ekologickými a sociálnymi štandardami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že balenie origami musí byť neporušené, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Táto darčeková súprava inšpirovaná pozitívnym prístupom a láskavosťou je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako darček pre seba. Zažite dokonalý letný pocit počas celého roka s týmito upokojujúcimi produktmi založenými na kvetinovej vôni lotosového kvetu a bieleho čaju. Obsahuje penivý sprchový gél 200 ml, parfum d'interieur 250 ml, telový krém 100 ml a telový peeling 125 g. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Bezplatnej, opakovane použiteľnej, luxusnej úložnej krabici môžete vdýchnuť druhý život a uložiť do nej fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: