Karma Gift Set L 22

€49,90

telový peeling 300g, sprchový gél 200ml, telový krém 200ml, sprej na vlasy a telo 50ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

NAŠE 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE HARMONIZAČNÉ PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Očistite, ošetrite a prevoňajte svoju pleť pomocou rituálu Karma. V darčekovej škatuli nájdete 250 ml telového peelingu, 200 ml penivého sprchového gélu, 200 ml telového krému a 50 ml hmly na vlasy a telo. S upokojujúcim a ošetrujúcim lotosovým kvetom a bielym čajom urobte svojej pleti dobre a dobro sa vám dostane do cesty.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 200 ml

Čím je výnimočný
Krásne bohatá sprchová pena, ktorá do vašej rannej rutiny vnesie nádych luxusu. Doprajte si pocit leta po celý rok so sladkou kvetinovou vôňou bieleho lotosu a čaju.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 200 ml

Čím je výnimočný
Bohatý a výživný krém kombinujúci výživný biely lotos a biely čaj zanechá vašu pokožku hodvábne jemnú na dotyk.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Telový peeling

body scrub, 300 g

Čím je výnimočný
Tento 94% soľný peeling s prírodným zložením kombinuje bohaté oleje a morské minerály pre výnimočne jemnú pokožku. Soľ pomáha podporovať zdravú pokožku, obnovu kožných buniek a pôsobí aj detoxikačne a zmäkčujúco.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SVÄTÝ LOTOS
Svätý lotos je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.


BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.

4/4

Sprej na vlasy a telo

hair & body mist, 50 ml

Čím je výnimočný
Vyžarujte pozitívne vibrácie od hlavy až k päte s krásnou vôňou bieleho lotosu a bieleho čaju. Zloženie bez alkoholu je ideálne na použitie na citlivú pokožku a nezanecháva škvrny na textíliách.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Ritual of Karma je inšpirovaná pozitívnosťou a láskavosťou a je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako pozornosť pre seba. Zažite dokonalý letný pocit počas celého roka s týmito upokojujúcimi produktmi založenými na kvetinovej vôni lotosového kvetu a bieleho čaju. Darčekové balenie obsahuje 250 ml telového peelingu, 200 ml penivého sprchového gélu, 200 ml telového krému a 50 ml hmly na vlasy a telo. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. V bezplatnej, opakovane použiteľnej, luxusnej úložnej škatuli môžete vdýchnuť druhý život darčekovej škatuli a uložiť do nej fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: