Karma Body Scrub #

€15,90

telový peeling, 300 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SOĽ
Soľ zostáva pri peelingu pokožky neporušená, čo je obzvlášť príjemné pre suchú pokožku. Pomáha odstraňovať najvrchnejšiu vrstvu odumretých kožných buniek a zanecháva pokožku jemnejšiu a hladšiu.
 

MORSKÉ MINERÁLY
Morské minerály sú prirodzene bohaté a silné minerály. Svojou dobrotou napĺňajú pokožku, čím podporujú zdravú pokožku, obnovu tkanív a pôsobia aj ako detoxikačný prostriedok.

Ako používať

Telový peeling vmasírujte do vlhkej pokožky. Opláchnite teplou vodou. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte 1-2 krát týždenne. Prispôsobte používanie typu pleti.

Tento 94% soľný peeling prírodného pôvodu kombinuje výživnú zmes bohatých olejov a morských minerálov pre výnimočne jemnú pokožku. Morská soľ je prírodný exfoliačný prostriedok, ktorý pri použití na pokožke zostáva neporušený, a prirodzene bohatý zdroj aktívnych minerálov pomáha podporovať zdravú pokožku, obnovu kožných buniek a pôsobí aj ako detoxikačný a zmäkčujúci prostriedok.

Oživte svoju pokožku obľúbenou vôňou posvätného lotosu a bieleho čaju. Následné použitie telového krému The Ritual of Karma zabezpečí, že hydratačný krém prenikne hlbšie do pokožky a poskytne jej dokonalú hydratáciu.

Tento peeling obsahuje 94 % zložiek prírodného pôvodu a je starostlivo vytvorený tak, aby optimálne prospieval vašej pokožke. Zvyšných 6 % tvoria čisté a uvedomelé laboratórne vyrobené zložky, ktoré podporujú integritu a bezpečnosť našich výrobkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: