Homme Gift Set S 22

€24,90

sprchový gél 50 ml, chladivý sprchový gél 70 ml, šampón 70 ml, telové mlieko 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Homme

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Naše 4 obľúbené produkty pre mužov

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Očistite a osviežte svoje telo a vlasy s touto darčekovou súpravou Homme. Táto darčeková súprava, ktorá vám pomôže začať deň s istotou, obsahuje 50 ml penivého sprchového gélu, 70 ml posilňujúceho šampónu, 70 ml ľadovej sprchy a 70 ml športového telového mlieka proti vysušovaniu obohateného o bambus, japonskú mätu a cédrové drevo.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

sprchová pena

foaming shower gel, 50 ml

Prečo je výnimočný

Silne čistiaci penivý sprchový gél, ktorý vytvára bohatú penu. Zloženie s osviežujúcim komplexom cédrového dreva a vitamínu E zanecháva pokožku sviežu a čistú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telové mlieko

body lotion, 70 ml

Prečo je výnimočný

Dodajte svojej pleti energiu vďaka tomuto ľahko vstrebateľnému a hydratačnému gélovému zloženiu. Vôňa vytvorená pomocou technológie Power Recharge je navrhnutá tak, aby vám dodala pocit revitalizácie, a zloženie zabraňuje strate vlhkosti.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Športový chladivý sprchový gél

cooling shower gel, 70 ml

Prečo je výnimočný

Obsahuje komplex aktívneho uhlia a mäty a pri čistení pleti vytvára príjemný chladivý pocit. Čím dlhšie ju necháte zapnutú, tým je chladnejšia.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

Komplex cédrové drevo + Vit-E
Účinné cédrové drevo a vitamín E tvoria základný, vysoko účinný komplex pre vašu pokožku. Vitamín E je známy svojimi vyživujúcimi a ochrannými vlastnosťami a je vynikajúci pre zdravú pokožku. Cédrové drevo pomáha stimulovať a povzbudzovať myseľ.

4/4

Šampón

shampoo, 70 ml

Prečo je výnimočný
Kombinácia kofeínu a červeného ženšenu obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, pomáha vytvárať silnejšie vlasy, predlžuje cyklus rastu vlasov a stimuluje ich rast. Vitamín E chráni pred voľnými radikálmi a poškodením UV žiarením.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívne súpravy

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Táto nádherná darčeková súprava Homme je ideálnym darčekom pre priateľa alebo člena rodiny alebo ako darček pre seba! S týmito produktmi starostlivosti o pleť obohatenými o bambus, japonskú mätu a cédrové drevo môžete začať deň s pocitom sviežosti a sebavedomia. Darčekové balenie obsahuje penivý sprchový gél 50 ml, posilňujúci šampón 70 ml, ľadovú sprchu 70 ml a športové telové mlieko proti vysušeniu 70 ml. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako ich dávanie, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. V luxusnej úložnej krabici, ktorú možno používať opakovane, môžete vdýchnuť druhý život darčekovej krabici tým, že do nej umiestnite fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: