Homme Gift Set S 22

€25,90

sprchová pena 50 ml, telové mlieko 70 ml, chladivý sprchový gél 70 ml, šampón 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Homme
Naše 4 obľúbené produkty pre mužov

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Očistite a osviežte svoje telo a vlasy s touto darčekovou súpravou Homme. Táto darčeková súprava, ktorá vám pomôže začať deň s istotou, obsahuje 50 ml sprchovej peny, 70 ml posilňujúceho šampónu, 70 ml ľadového sprchového gélu a 70 ml športového telového mlieka proti vysušovaniu obohateného o bambus, japonskú mätu a cédrové drevo.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

sprchová pena

foaming shower gel, 50 ml

Prečo je výnimočný?

Silne čistiaci penivý sprchový gél, ktorý vytvára bohatú penu. Zloženie s osviežujúcim komplexom cédrového dreva a vitamínu E zanecháva pokožku sviežu a čistú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telové mlieko

body lotion, 70 ml

Prečo je výnimočné?

Dodajte svojej pleti energiu vďaka tomuto ľahko vstrebateľnému a hydratačnému gélovému zloženiu. Vôňa vytvorená pomocou technológie Power Recharge je navrhnutá tak, aby vám dodala pocit revitalizácie a zloženie zabraňuje strate vlhkosti.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Športový chladivý sprchový gél

cooling shower gel, 70 ml

Prečo je výnimočný?

Obsahuje komplex aktívneho uhlia a mäty, pri čistení pleti vytvára príjemný chladivý pocit. Čím dlhšie ju necháte pôsobiť, tým je chladnejšia.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

Komplex z cédrového dreva a vitamínu E
Silné cédrové drevo a vitamín E tvoria základný a vysoko účinný komplex pre vašu pokožku. Vitamín E je známy svojimi vyživujúcimi a ochrannými vlastnosťami, dodáva pokožke vitalitu. Cédrové drevo pomáha stimulovať a povzbudzovať myseľ.

4/4

Šampón

shampoo, 70 ml

Prečo je výnimočný?
Kombinácia kofeínu a červeného ženšenu obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, posilňuje vlasy, predlžuje rastový cyklus vlasov a stimuluje ich rast. Vitamín E chráni pred voľnými radikálmi a poškodením UV žiarením.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívne súpravy

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na obdarovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími ekologickými a sociálnymi štandardami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že balenie origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Táto nádherná darčeková súprava Homme je ideálnym darčekom pre priateľa, člena rodiny alebo pre seba. S týmito produktami starostlivosti o pleť obohatenými o bambus, japonskú mätu a cédrové drevo môžete začať deň s pocitom sviežosti a sebavedomia. Darčekové balenie obsahuje penivý sprchový gél 50 ml, posilňujúci šampón 70 ml, chladivý sprchový gél 70 ml a telové mlieko proti vysušeniu 70 ml. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako ich dávanie, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Luxusnej úložnej krabici, ktorú možno používať opakovane, môžete vdýchnuť druhý život tým, že do nej uložíte fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: