Happiness - Scented Candle

Iba online
€24,50

vonná sviečka, 290 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Happiness

SANTALOVÉ DREVO
Santalové drevo sa v mnohých starovekých kultúrach považuje za posvätnú zložku a je cenené pre svoju mužnú drevitú vôňu. Symbolizuje stimuláciu vedomia.

Použitie:

Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne horela.

Zapáľte si túto vonnú sviečku, ktorá vám prinesie pocity radosti, šťastia a spokojnosti. Jemne prevonia miestnosť kvetmi, pikantným ružovým korením a tónmi santalového dreva. Spája v sebe neroli, známeho tým, že vyvoláva pocity radosti a šťastia, zároveň zlepšuje celkovú náladu, a hrejivého santalové drevo pre vnútornú rovnováhu a pokoj.

Táto limitovaná edícia vonných sviečok má jedinečný dizajn v metalickom zlatom prevedení s vysokým leskom. Určite bude úžasným a slávnostným doplnkom každej miestnosti.

Doba horenia je až 50 hodín. Na báze prírodného repkového vosku.

Ak ste fanúšikom značky L'Éclat, pravdepodobne si túto limitovanú edíciu zamilujete.

VAROVANIE. Obsahuje linalool; 3-Metyl-4-(2,6,6-Trimetyl-2-Cyklohexen-1-yl)-3-Butén-2-On; (E)-2-Metoxy-4-(Prop-1-Enyl) Fenol. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. Ak sa objaví podráždenie kože alebo vyrážka: vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: