Happiness - Fragrance Sticks #

Iba online
€29,50

vonné tyčinky, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Happiness
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov cez email

SANTALOVÉ DREVO
Santalové drevo sa v mnohých starovekých kultúrach považuje za posvätnú zložku a je cenené pre svoju mužnú drevitú vôňu. Symbolizuje stimuláciu vedomia.

Ako používať

Vložte tyčinky do fľaše. Na dosiahnutie intenzívneho zážitku z vône ich nie je potrebné obracať, hoci sa to odporúča, ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku. Ich otáčanie môže ovplyvniť ich životnosť. Ak sa dotknete kvapaliny, umyte si ruky vodou a mydlom.

Tieto radostné vonné tyčinky sú prirodzeným a štýlovým spôsobom, ako krásne prevoňať svoj domov vôňou šťastia. Keď vložíte tyčinky do fľaštičky, jemne prevonia miestnosť kvetinami, pikantným ružovým korením a tónmi hrejivého santalového dreva. Pridanie neroli, ktoré sa označuje ako regeneračné a energizujúce, vyvoláva pocity radosti a šťastia a zlepšuje celkovú náladu. Pridané santalové drevo - vhodné pre vnútornú rovnováhu a pokoj - dodáva tejto vôni vyvážený, bohatý a zmyselný základ, ktorý určite poteší každého.

Naše vonné tyčinky z limitovanej edície majú jedinečný rebrovaný dizajn v metalickom zlatom prevedení s vysokým leskom - určite budú úžasným a slávnostným doplnkom každej miestnosti. Vydržia vám až tri mesiace.

Ak ste fanúšikom značky L'Éclat, pravdepodobne si túto limitovanú edíciu zamilujete.

NEBEZPEČENSTVO. Obsahuje linalool, d-limonén, linalyl-acetát, alfa-izometyl-ión, izoeugenol. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku po ruke pre prípad potreby lekárskej pomoci.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevom. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: