Hammam Refill Hand Wash

€18,90

náplň mydla na ruky, 600 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Je známy svojimi liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom pre telo aj myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammamy), ktorého výpary zmierňujú dýchacie ťažkosti.


ROZMARÍN
V starovekej medicíne sa používal ako prostriedok na podporu pamäti, dnes je cenený pre svoju silnú vôňu a obnovujúce vlastnosti.

Použitie:
Vložte fľašu na umývanie rúk do umývadla a vyberte pumpičku. Nakloňte otvorenú plniacu fľašu smerom nadol a naplňte prázdnu fľašu. 

Osviežte sa a šetrite planétu s týmto náhradným balením prípravku na umývanie rúk od spoločnosti The Ritual of Hammam. Obohatený o vôňu rozmarínu a eukalyptu, uľahčuje naplnenie luxusnej fľaše prípravkom bez mydla, ktorý pomáha chrániť vaše ruky pri umývaní.

Zloženie: Voda, laurethsulfát sodný, glycerín, kokamidopropylbetaín, koko-glukozid, olej z listov eukalyptu, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus Officinalis), glyceryl oleát, tokoferol, citrát hydrogenovaných palmových glyceridov, C12-13 alkyllaktát, C12-13 alkoholy, chlorid sodný, parfum, benzylsalicylát, citronellol, hexylcinnamal, linalool, limonén, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citrónová, kyselina mliečna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: