Hammam Refill Hand Wash

€16,90

náplň do mydla na ruky, 600 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

EUKALYPTUS
Eukalyptus sa spája s liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom na telo a myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammamy) a hovorí sa, že pri inhalácii upokojuje dýchacie problémy.


ROSEMARY
Rozmarín sa používal v starovekej medicíne ako prostriedok na podporu pamäti, ale v súčasnosti je cenený pre svoju silnú vôňu a revitalizačné vlastnosti.

Ako používať
Vložte fľašu na umývanie rúk do umývadla a vyberte čerpadlo. Nakloňte otvorenú plniacu fľašu smerom nadol a naplňte prázdnu fľašu. 

Osviežte sa a šetrite planétu s týmto náhradným balením prípravku na umývanie rúk od spoločnosti The Ritual of Hammam. Obohatený o čistiacu vôňu rozmarínu a eukalyptu uľahčuje naplnenie luxusnej fľaše prípravkom bez mydla, ktorý pomáha chrániť vaše ruky pri umývaní.

Zloženie: Voda, laurethsulfát sodný, glycerín, kokamidopropylbetaín, koko-glukozid, olej z listov eukalyptu, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus Officinalis), glyceryl oleát, tokoferol, citrát hydrogenovaných palmových glyceridov, C12-13 alkyllaktát, C12-13 alkoholy, chlorid sodný, parfum, benzylsalicylát, citronellol, hexylcinnamal, linalool, limonén, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citrónová, kyselina mliečna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: