Hammam Gift Set L 22

€49,90

sprchový gél 200 ml, hmla na vlasy a telo 50 ml, mini vonné tyčinky 70 ml, telový krém 200 ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Naše 4 obľúbené produkty

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Zažite wellness obrad v pohodlí domova s rituálom Hammam a voňavými esenciami z eukalyptu, rozmarínu a mäty. Táto darčeková kazeta obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 200 ml telového krému, 50 ml hmly na vlasy a telo a 70 ml miniatúrnych vonných tyčiniek.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gél

sprchový gél, 200 ml

Bohatá, upokojujúca pena s čistiacou, osviežujúcou vôňou na príjemné a jemné čistenie. Kombinuje aromatické a revitalizačné vlastnosti osviežujúceho eukalyptu a rozmarínu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 200 ml

Tento bohatý telový krém s eukalyptom a rozmarínom vyživuje a revitalizuje vašu pokožku, zanecháva ju nádherne jemnú a nádherne voňajúcu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Hmla na vlasy a telo

hair & body mist, 50 ml

Naše zloženie bez alkoholu, ktoré kombinuje aromatické a autentické hammamové zložky rozmarínu a eukalyptu, je šetrné k textíliám, vlasom a citlivej pokožke. Túto hmlu používajte ako súčasť nášho osviežujúceho, čistiaceho rituálu v kombinácii s ďalšími produktmi z rovnakého radu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získaný z tohto stromu je známy svojou energizujúcou a sviežou vôňou.
ROSEMARY
Rozmarín sa používal v starovekej medicíne ako prostriedok na zlepšenie pamäti, ale dnes je cenený pre svoju silnú vôňu a revitalizačné vlastnosti.

4/4

Mini vonné tyčinky

mini diffuser, 70 ml

Vytvorte si doma kúpele s osviežujúcimi zložkami rozmarínu a eukalyptu. Naše inovatívne vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli rolovať, ale pre intenzívnejší zážitok ich môžete rolovať.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNY DARČEK

Ideálne ako darček

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že darčekový obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Táto darčeková súprava Ritual of Hammam je ideálnym darčekom pre priateľa, člena rodiny alebo pre seba. Tieto produkty, inšpirované jednou z najstarších čistiacich tradícií, obsahujú čistiaci rozmarín a eukalyptus. Darčekové balenie obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 200 ml telového krému, 50 ml hmly na vlasy a telo a 70 ml miniatúrnych vonných tyčiniek. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, pretože darček sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. V bezplatnej, opakovane použiteľnej, luxusnej úložnej škatuli môžete dať darčeku druhý život a uložiť do nej fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: