Hammam Foaming Shower Gel

€9,90

sprchová pena, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Je známy svojimi liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom pre telo aj myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammam), ktorého výpary zmierňujú dýchacie ťažkosti.


ROZMARÍN
V starovekej medicíne sa používal ako prostriedok na podporu pamäti, dnes je cenený pre svoju silnú vôňu a obnovujúce vlastnosti.

Použitie:
Použite malé množstvo gélu a vychutnajte si bohatú, uvoľňujúcu penu pri kontakte s vodou.

Vychutnajte si túto sprchovú penu obohatenú o osviežujúci eukalyptus a revitalizujúci rozmarín. Bohatá, upokojujúca pena s čistiacou, osviežujúcou vôňou pre príjemné a jemné čistenie. Sprchová pena Hammam kombinuje aromatické a revitalizačné vlastnosti osviežujúceho eukalyptu a rozmarínu. Premeňte svoju kúpeľňu na skutočný hammam!

Zloženie: Voda, laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetaín, izopentán, sorbitol, parfum/voňavka, izopropylpalmitát, izobután, metylglukózový diolát PEG-120, butylénglykol, glycerín, olej z listov eukalyptu, benzoan sodný, chlorid sodný, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40, Kyselina citrónová, guarový hydroxypropyltrimoniumchlorid, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus Officinalis), tokoferol, benzylsalicylát, limonén, linalool, hexylcinnamal, citronellol, alfa-izometyl-ionón, cinamylalkohol, geraniol. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: