Hammam Body Cream Refill

€17,90

náplň telového krému, 220 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Je známy svojimi liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom pre telo aj myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammam), ktorého výpary zmierňujú dýchacie ťažkosti.


ROZMARÍN
V starovekej medicíne sa používal ako prostriedok na podporu pamäti, dnes je cenený pre svoju silnú vôňu a obnovujúce vlastnosti.

Použitie:
Zľahka poklepte na dno nádobky telového krému, aby ste vytiahnli a vymenili prázdnu náplň.

Vyživujte svoju pokožku a zároveň sa starajte o životné prostredie výberom náhradnej náplne telového krému The Ritual of Hammam. Dobré pre vás, dobré pre planétu. Náhradná náplň ušetrí až 70 % emisií CO2, 65 % energie a spotrebuje o 45 % menej vody. Dokonale sa zmestí do vašej originálnej luxusnej nádoby.

Zloženie: Voda, cetearylalkohol, glycerín, kaprylový/kapricový triglycerid, propylheptylkaprilát, undekán, slnečnicový olej (Helianthus Annuus), parfum, tokoferylacetát, tokoferol, alantoín, ubichinón, extrakt z listov eukalyptu (Eucalyptus Globulus), extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus Officinalis), linalool, geraniol, Tridekán, izohexadekán, cetylpalmitát, cetearet-20, glycerylstearát, propylénglykol, karbomér, alkohol, polyakrylát sodný, cetearet-12, fenoxyetanol, Kaprylový glykol, sorban draselný, benzylalkohol, hexylcinnamal, benzylsalicylát, citronelol, limonén, alfa-izometyl-ión, škoricový alkohol, citral, hydroxid sodný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: