Good Fortune - Scented Candle #

Iba online
€24,50

vonná sviečka, 290 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Good Fortune
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Pačuli
Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď si uvedomíte, že dusné tóny pižma a zeme vyvolávajú niečo hlboko zmyselné.

Mandarínska
Korenistá, svieža vôňa mandarínky má neodolateľne povznášajúci účinok na vašu náladu. V Číne sa mandarínka považuje za symbol prosperity a šťastia, a to najmä vďaka svojej intenzívnej zlato-oranžovej farbe.

Ako používať

Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne horela.

Vyvolajte pocity pozitívnosti a vďačnosti s našou sviečkou s vôňou pačuli a mandarínky. Mandarínka sa v čínskej kultúre spája s požehnaním šťastia a prosperity a jej citrusové a ovocné tóny poskytujú prvok sviežosti, ktorý je zakotvený v teplých a uvoľňujúcich tónoch drevitého pačuli.

Táto limitovaná edícia vonných sviečok má jedinečný dizajn vo vysoko lesklej, metalickej červenej farbe - určite bude úžasným a slávnostným doplnkom každej miestnosti.

Doba horenia: až 50 hodín. Na báze prírodného repkového vosku.

Ak ste fanúšikom našej limitovanej edície Rituál Anahata, pravdepodobne sa vám bude páčiť aj táto limitovaná edícia.

VAROVANIE. Obsahuje linalool; eugenol; geraniol; hexylsalicylát; citronellol; (d)-limonén; nerol; cinnamaldehyd; 4-terc-butylcyklohexylacetát; (2E)-2-(fenylmetylidén)oktanal; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetrametyl-2-Naphthyl)etan-1-One. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Ak sa dostane na kožu: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. Ak sa vyskytne podráždenie kože alebo vyrážka: Vyhľadajte lekársku pomoc. Obsah/kontajner odovzdajte na zberné miesto nebezpečného odpadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: