Good Fortune Gift Set

Iba online
€42,90

sprchový gél 200ml, telový krém 220ml, vonná sviečka 290gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Good Fortune

Dodáme do 1 - 2 pracovných dní

Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov cez email

Naše 3 obľúbené limitované edície

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Táto darčeková súprava z limitovanej edície obsahuje luxusný telový krém, bohatú sprchovú penu a vonnú sviečku so zložkami, ktoré posilňujú pozitivitu a majú do vášho života priniesť šťastie a prosperitu.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 200 ml

Začnite svoj deň pozitívne a vďačne s našou sprchovou penou s vôňou pačuli a mandarínky, ktorá čistí pokožku a zanecháva ju nádherne prevoňanú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 220 ml

Vyživujte svoju pokožku týmto luxusným telovým krémom z limitovanej edície. Obohatený o pakthouli a mandarínku, ktoré vám vyčarujú úsmev na tvári, je vhodný pre všetky typy pleti.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Vonná sviečka

scented candle, 290 gr

Prevoňajte svoje okolie sviežou a relaxačnou vôňou pačuli a mandarínky.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
4/4

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzívne súpravy

Ideálne na darovanie

Naše udržateľné darčekové sady sa dajú opätovne použiť ako luxusné úložné boxy - ideálne na uloženie fotografií, listov alebo iných predmetov. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami.

Vyvolajte pozitívne pocity a vďačnosť s našou darčekovou súpravou s vôňou pačuli a mandarínky. Je to ideálny darček pre vás alebo niekoho iného. Táto limitovaná darčeková súprava obsahuje luxusný telový krém, bohatú sprchovú penu a vonnú sviečku. Mandarínka je v čínskej kultúre spojená s požehnaním šťastia a prosperity a jej citrusové a ovocné tóny poskytujú prvok sviežosti, ktorý je zakotvený v teplých a uvoľňujúcich tónoch drevitého pačuli. Táto vôňa vo vás vyvolá pozitívne pocity a udrží vás v úsmeve po celý deň.

Naše udržateľné darčekové sady Good Fortune z limitovanej edície sa dajú opätovne použiť ako luxusné úložné boxy - ideálne na uloženie fotografií, listov alebo iných predmetov.

Ak ste fanúšikom našej limitovanej edície Rituál Anahata, pravdepodobne sa vám bude páčiť aj táto limitovaná sada.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: