Good Fortune - Fragrance Sticks #

Iba online
€29,50

vonné tyčinky, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Good Fortune
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Pačuli
Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď si uvedomíte, že dusné tóny pižma a zeme vyvolávajú niečo hlboko zmyselné.

Mandarínska
Korenistá, svieža vôňa mandarínky má neodolateľne povznášajúci účinok na vašu náladu. V Číne sa mandarínka považuje za symbol prosperity a šťastia, a to najmä vďaka svojej intenzívnej zlato-oranžovej farbe.

Ako používať

Vložte tyčinky do fľaše. Na dosiahnutie intenzívneho zážitku z vône ich nie je potrebné obracať, hoci sa to odporúča, ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku. Ich otáčanie môže ovplyvniť ich životnosť. Ak sa dotknete kvapaliny, umyte si ruky vodou a mydlom.

Tieto vonné tyčinky predstavujú prirodzený a štýlový spôsob, ako krásne prevoňať svoj domov. Po vložení do fľaštičky tyčinky jemne prevonia miestnosť vôňou pačuli a mandarínky, ktorá vydrží približne tri mesiace. Mandarínka je v čínskej kultúre spojená s požehnaním šťastia a prosperity a jej citrusové a ovocné tóny poskytujú prvok sviežosti, ktorý je zakotvený v teplých a uvoľňujúcich tónoch drevitého pačuli.

Naše vonné tyčinky z limitovanej edície majú jedinečný rebrovaný dizajn v metalickej červenej farbe s vysokým leskom - určite budú úžasným a slávnostným doplnkom každej miestnosti.

Ak ste fanúšikom našej limitovanej edície Rituál Anahata, pravdepodobne si zamilujete aj túto limitovanú edíciu.

NEBEZPEČENSTVO. Obsahuje linalool, 4-terc-butylcyklohexylacetát, D-limonén, geraniol, citronellol, linalyl-acetát, eugenol, tetrametyl-acetylhydronaftalény, nerol, cinnamal, rose ketone-4 (damascenón). Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevom. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: