Goji Berry Refill Fragrance Sticks

Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

GOJI FRUIT
Voňavá esencia čerstvého goji vyjadruje neodolateľnú sviežosť kytice ruží, osladenú lístkami čiernych ríbezlí.

POUŽÍVAJTE
Naplňte fľaštičku Private Collection alebo držiak Luxury Fragrance Sticks. Vložte nové tyčinky do fľaštičky s vôňou, aby sa olej vstrebal. Nechajte vôňu prirodzene naplniť váš interiér. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Prevoňajte svoj domov plodmi goji, našou luxusnou náplňou do vonných tyčiniek Private Collection. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové vonné tyčinky. Tyčinky nie je potrebné striedať, ale ak uprednostňujete intenzívnejší zážitok z vône, môžete ich striedať častejšie podľa svojich preferencií.
Tento svieži parfém na báze bobúľ goji kombinuje tmavočervené ovocie s iskrivým grapefruitom. Táto jedinečná kombinácia zabalená do jemného kvetinového buketu vyvoláva vzrušujúcu a návykovú vôňu.

NEBEZPEČIE. Obsahuje L-Beta-Pinén, Citronellol, Geraniol, Nerol, Linalool. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku po ruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia ihneď utrite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: