Ayurveda Gift Set S 22

€25,90

sprchový gél 50 ml, telový krém 70 ml, telový olej 30 ml, sprej na vlasy a telo 20 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Ayurveda
NAŠE 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE HARMONIZAČNÉ PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Očistite, harmonizujte a krásne prevoňajte svoje telo a domov produktmi z Rituálu ajurvédy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vnútornú harmóniu. Táto darčeková súprava obsahuje penivý sprchový gél 50 ml, telový krém 70 ml, bohatý telový olej 30 ml, sprej na vlasy a telo 20 ml, všetko s vôňou indickej ruže a sladkého mandľového oleja. Objavte našu luxusnú starostlivosť na obnovenie harmónie.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 50 ml

Čím je výnimočný?
Táto bohatá a luxusná pena obohatená o starodávne ajurvédske zložky, ako je indická ruža a sladký mandľový olej, zanechá vašu pokožku hodvábne jemnú a vyživenú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 70 ml

Čím je výnimočný?
Harmonizuje telo, myseľ a dušu bohatým telovým krémom na báze indickej ruže a oleja zo sladkých mandlí. Obsahuje 91 % zložiek prírodného pôvodu, intenzívne vyživuje pokožku a zanecháva ju nádherne jemnú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Bohatý telový olej

rich Body oil, 30 ml

Čím je výnimočný?
Luxusné zloženie obsahuje tri ajurvédske oleje, ktoré sú známe svojimi intenzívnymi blahodarnými účinkami, ako napríklad výživný olej zo sladkých mandlí, protizápalový moringový olej a hydratačný kokosový olej.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

INDICKÁ RUŽA
Sladká a jemná vôňa ruže, univerzálneho symbolu čistoty a lásky, vyvoláva pozitívne pocity. Jej vôňa má tiež upokojujúci účinok. To všetko potrebujete na zlepšenie nálady. Rafinovaná vôňa indickej ruže má pozitívny vplyv aj na vašu pokožku.
 

SLADKÁ MANDĽA
Pomáha jemne exfoliovať a vyhladzovať pokožku. Je známa viacerými blahodarnými účinkami, ktoré zjemňujú, hĺbkovo vyživujú a podporujú zdravie pokožky.

4/4

Sprej na vlasy a telo

hair & body mist, 20 ml

Čím je výnimočný?
Zloženie kombinuje harmonizujúce účinky indickej ruže a oleja zo sladkých mandlí a neobsahuje alkohol, takže je ideálne pre citlivú pleť. Výrobok sa skladá z 90 % zo zložiek prírodného pôvodu a bol starostlivo vyvinutý tak, aby optimálne prospieval vašej pokožke.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Rituál ajurvédy je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako pozornosť pre seba. Darčeková kazeta obsahuje penivý sprchový gél 50 ml, telový krém 70 ml, bohatý telový olej 30 ml, sprej na vlasy a telo 20 ml. Dosiahnite vnútornú harmóniu s týmito upokojujúcimi a aromatickými produktmi na báze indickej ruže a sladkého mandľového oleja. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, ktorý sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Súčasťou súpravy je luxusný úložný box na opakované použitie, ktorému môžete dať druhý život a uložiť doň fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: