Ayurveda Gift Set M 22

€39,90

sprchový gél 200 ml, sviečka 140 g, soľný telový peeling 125 g, telový krém 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Ayurveda
NAŠE 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE HARMONIZAČNÉ PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Očistite, harmonizujte a krásne prevoňajte svoje telo a domov produktmi z Rituálu ajurvédy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vnútornú harmóniu. Táto darčeková súprava obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 140 g sviečky, 125 g telového peelingu a 100 ml telového krému, ktoré sú založené na vôni indickej ruže a sladkého mandľového oleja. Objavte našu luxusnú starostlivosť na obnovenie harmónie.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower Gel, 200 ml

Čím je výnimočný?
Táto bohatá a luxusná pena obohatená o starodávne ajurvédske zložky, ako je indická ruža a sladký mandľový olej, zanechá vašu pokožku hodvábne jemnú a vyživenú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 100 ml

Čím je výnimočný?
Harmonizuje telo, myseľ a dušu bohatým telovým krémom na báze indickej ruže a oleja zo sladkých mandlí. Obsahuje 91 % zložiek prírodného pôvodu, intenzívne vyživuje pokožku a zanecháva ju nádherne jemnú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Telový peeling

body scrub, 125 g

Čím je výnimočný?
Omladzujúci telový peeling vyrobený z 94 % z prírodných bohatých olejov a pandžábskej ružovej soli. Má čistiaci a omladzujúci účinok a pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky pre jemnú a hladkú pokožku.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

INDICKÁ RUŽA
Sladká a jemná vôňa ruže, univerzálneho symbolu čistoty a lásky, vyvoláva pozitívne pocity. Jej vôňa má tiež upokojujúci účinok. To všetko potrebujete na zlepšenie nálady. Rafinovaná vôňa indickej ruže má pozitívny vplyv aj na vašu pokožku.
 

SLADKÁ MANDĽA
Pomáha jemne exfoliovať a vyhladzovať pokožku. Je známa viacerými blahodarnými účinkami, ktoré zjemňujú, hĺbkovo vyživujú a podporujú zdravie pokožky.

4/4

Vonná sviečka

scented candle, 140 g

Čím je výnimočný?
Táto sviečka s blahodarným olejom z indickej ruže a sladkých mandlí je určená na navodenie vnútornej harmónie. Doba horenia je až 26 hodín.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Rituál ajurvédy je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako pozornosť pre seba. Darčeková kazeta obsahuje 200 ml penového sprchového gélu, 140 g sviečky, 125 g telového peelingu a 100 ml telového krému. Dosiahnite vnútornú harmóniu s týmito upokojujúcimi a aromatickými produktmi na báze indickej ruže a sladkého mandľového oleja. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, ktorý sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Súčasťou súpravy je luxusná úložná krabica na opakované použitie, ktorej môžete dať druhý život a uložiť do nej fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: