Ayurveda Gift Set L 22

€49,90

penový sprchový gél 200 ml, telový krém 200 ml, vlasová a telová hmla 50 ml a vonný mini mix 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Ayurveda
NAŠE 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE HARMONIZAČNÉ PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Očistite, vyrovnajte a nádherne prevoňajte svoju pokožku s produktmi Rituál ajurvédy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vnútornú harmóniu. Darčeková kazeta obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 200 ml telového krému, 50 ml hmly na vlasy a telo a 70 ml mini parfumovaných tyčiniek, ktoré sú založené na vôni indickej ruže a sladkého mandľového oleja. Objavte našu luxusnú starostlivosť o rovnováhu.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming Shower Gel, 200 ml

Čím je výnimočný?
Táto bohatá a luxusná pena obohatená o starodávne ajurvédske zložky, ako je indická ruža a sladký mandľový olej, zanechá vašu pokožku hodvábne jemnú a vyživenú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 200 ml

Čím je výnimočný?
Harmonizuje telo, myseľ a dušu bohatým telovým krémom na báze indickej ruže a oleja zo sladkých mandlí. Obsahuje 91 % zložiek prírodného pôvodu, intenzívne vyživuje pokožku a zanecháva ju nádherne jemnú.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Sprej na vlasy a telo

hair and body mist, 50 ml

Čím je výnimočný?
S týmto sprejom na vlasy a telo obnovíte svoju energetickú rovnováhu. Obsah, ktorý kombinuje harmonizujúce zložky indickej ruže a sladkého mandľového oleja, je z 90 % prírodný, bez alkoholu a ideálny pre citlivú pokožku.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

INDICKÁ RUŽA
Sladká a jemná vôňa ruže, univerzálneho symbolu čistoty a lásky, vyvoláva pozitívne pocity. Jej vôňa má tiež upokojujúci účinok. To všetko potrebujete na zlepšenie nálady. Rafinovaná vôňa indickej ruže má pozitívny vplyv aj na vašu pokožku.
 

SLADKÁ MANDĽA
Pomáha jemne exfoliovať a vyhladzovať pokožku. Je známa viacerými blahodarnými účinkami, ktoré zjemňujú, hĺbkovo vyživujú a podporujú zdravie pokožky.

4/4

Minidifuzér

mini fragrance Sticks, 70 ml
renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše nové a inovatívne sady origami v darčekovom balení sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami. Darčekové sady je možné vrátiť len v pôvodnom stave, čo znamená, že obal origami musí byť neporušený, s obalom a pečaťou na svojom mieste.

Darčeková súprava Rituál ajurvédy je ideálnym darčekom pre priateľov, členov rodiny alebo ako pozornosť pre seba. Darčeková kazeta obsahuje 200 ml penivého sprchového gélu, 200 ml telového krému, 50 ml hmly na vlasy a telo a 70 ml parfumovaných miniproduktov. Dosiahnite vnútornú harmóniu s týmito upokojujúcimi a aromatickými produktmi na báze indickej ruže a sladkého mandľového oleja. Dizajn origami bol inšpirovaný japonským umením darčekov. V japonskej kultúre môže byť balenie darčekov rovnako dôležité ako samotný darček, ktorý sa považuje za formu komunikácie medzi darcom a obdarovaným. Súčasťou súpravy je luxusný úložný box na opakované použitie, ktorému môžete dať druhý život a uložiť doň fotografie, listy alebo iné cenné predmety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: