Amsterdam Collection Refill Car Perfum

Iba online
€19,90

náplň do vône do auta, 2 x 3 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Amsterdam Collection

TULIPAN
Kvetina, ktorá sa nachádza všade v Holandsku a ktorá sa stala národným symbolom Holandska. Keď sa však tulipány prvýkrát dostali do Amsterdamu z Osmanskej ríše, tieto nádherné kvety sa považovali za skutočný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu je citrusový strom a ovocie pochádzajúce z východnej Ázie. Šťava z yuzu, cenená pre svoju priaznivú výživovú hodnotu, sa často používa na relaxáciu. Je mimoriadne bohatá na antioxidanty a je známa svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi účinkami na pokožku.

Rijksmuseum & rituály
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka na parfum do auta 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, prestrčte hliníkový prúžok cez otvor v mriežke a mriežku do držiaka upnite. 4. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor. Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány 5. 5. Pricvaknite svorku na držiak vo vami preferovanej polohe. 6. Pripevnite držiak k ventilátoru vášho vozidla. 7. Pripevnite držiak k ventilátoru vášho vozidla. Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 baleniami parfému do auta, ktorých základom je nádherná zmyselná kombinácia yuzu, holandského tulipánu, exotického korenia a čierneho korenia, vyvážená hrejivým santalovým drevom. Jednotlivé náplne vydržia až 6-8 týždňov a dokonale sa zmestia do vášho štýlového dreveného držiaka.

UPOZORNENIA. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. OBSAHUJE: L-alfa-pinen, formaldehyd cyklodecyl-etyl-acetal, tetrametyl acetylkapentaftalény, 2,3-dihydro-1,1-1h-dimetylindén-ar-propanal, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, metyléndifenylmetylpropanal, Citral, Limonén, Eugenol, Geranyl acetát, Hydroxycitronellal, Linalool, Linalyl acetát, Neryl acetát, Pentadekalaktón, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-Yl)-2-Butén-1-On.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: